Udostępnij:

Porównanie legalnych bukmacherów w kanale online. Kto jest najlepszy?

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Porównanie legalnych bukmacherów w kanale online. Kto jest najlepszy?Fot. shutterstock.com

Wprowadzenie ustawy hazardowej 2017 roku było bez wątpienia przełomowym wydarzeniem dla całej branży hazardowej. Od tego czasu sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich stale się zmienia. Kto jest obecnie najlepszym z legalnych bukmacherów?

Porównanie sytuacji na rynku

Od dłuższego czasu największym udziałem w polskim rynku może pochwalić się firma STS. Patrząc jednak na statystyki z ostatnich lat, widać, że stopniowo liczby zaczynają spadać, co bez wątpienia nie jest dobrą wiadomością dla lidera. STS z pewnością zdaje sobie sprawę, że obecnie konkurencja nie śpi, a takie podmioty, jak chociażby Superbet robią wszystko, aby zmienić sytuację na rynku.

W podobnym położeniu do firmy STS, znajduje się również Fortuna. Od momentu wprowadzenia ustawy hazardowej jest to regularny wicelider, który plasował się na bezpiecznym drugim miejscu. Fortuna musi jednak coraz częściej spoglądać za siebie, ponieważ udział w rynku maleje, a firmy, takie jak Betclic i Superbet mocno działają w kontekście zmiany sytuacji. Pewnie też jednym z kluczowych argumentów przy wejściu w sponsoring freak fightów przez Fortunę była strategia Betclic. Fortuna od momentu inwestycji we freaki wiele zyskała i można nawet powiedzieć, że był to odważny, ale kluczowy krok w kontekście dalszego rozwoju firmy.

Na 3. pozycję w udziale rynkowym wskoczył Superbet. Dla osób, które przespały 3 ostatnie lata w polskiej branży hazardowej mogłoby być to spore zaskoczenie. Rumuński bukmacher rozpoczął swoje działania na polskim rynku od inwestycji w punkty stacjonarne i kanał naziemny. Z perspektywy czasu najważniejszym wydarzeniem okazało się jednak pozyskanie licencji na kanał online. To właśnie w Internecie są obecnie największe liczby graczy, do których można docierać. Superbet w doskonały sposób wykorzystuje swoją strategię i obecnie jest uznawany za najlepszego bukmachera, u którego można założyć konto na polskim rynku. Takie opinie graczy pojawiają się ze względu na znakomite promocje, szeroką ofertę, a także kapitalny produkt. Nie bez znaczenia jest również aplikacja mobilna, która należy do grona najlepszych na polskim rynku. Patrząc na poczynania rumuńskiego bukmachera z perspektywy ostatnich lat, widać, że celem jest pozycja na szczycie polskiej branży, a patrząc na dokonania – może się to wydarzyć w perspektywie najbliższych lat. Superbet opinie pokazują, że jest to czołowy bukmacher w Polsce!

Dlaczego Superbet ma najlepsze opinie?

Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że Superbet w 3 lata wykonał tak wielki skok jakościowy? Początki tej firmy w kanale online nie należały do łatwych, a oferta zakładów była skomplikowana dla klientów. Trzeba jednak przyznać, że zatrudnienie kompetentnej kadry, a także największych ekspertów w branży zakładów bukmacherskich okazało się strzałem w dziesiątkę. Superbet wychodzi obecnie naprzeciw oczekiwaniom graczy i dostarcza im najważniejszych możliwości, których można poszukiwać u bukmachera. Wpływ na znakomite opinie na temat tej firmy mają również kampanie okolicznościowe. Superbet stał się pierwszym bukmacherem na polskim rynku, który zaoferował swoim klientom możliwość obstawiania ze zwiększonymi kursami. Obecnie można powiedzieć, że jest to rynkowy standard i cała konkurencja skopiowała działania rumuńskiego bukmachera na polskim rynku. Superbet w przypadku większości najważniejszych wydarzeń dostarcza swoim klientom możliwości postawienia z kursem 100/200 czy innym na określone spotkanie. W ten sposób gracze mogą uzyskać większy bonus na start niż w przypadku klasycznej rejestracji.

Spory wpływ na znakomite opinie na temat tego bukmachera ma również szeroka oferta zdarzeń. Cóż z tego, że bukmacher będzie miał najwyższe kursy na rynku, jeśli nie będzie miał w ofercie wydarzeń, które interesują większość graczy. Superbet nie tylko ma wysokie kursy, ale również topową ofertę, jeśli chodzi o liczbę zakładów, a także niszowe sporty.

W związku z tym, że obecnie największa liczba graczy obstawia za pośrednictwem swoich telefonów i chętnie korzysta z aplikacji mobilnych, to kluczowe znaczenie do rankingów, które porównują bukmacherów mają również aplikacje mobilne. Najnowsze opinie graczy wskazują, że liderami w kontekście apek są firmy Betclic, a także Superbet. STS i Fortuna sporo tracą na tym polu do aktualnych liderów.

Streaming na żywo i za darmo! Bardzo ważnym aspektem, który przyciąga uwagę nowych klientów, jest również możliwość oglądania meczów zupełnie za darmo. Superbet TV to innowacyjna propozycja dla graczy. Do tej pory z bukmacherów, którzy są obecni na polskim rynku, wszyscy oferowali możliwość oglądania transmisji, ale tylko w przypadku wpłaty określonej kwoty lub utrzymywania środków na swoim koncie. Superbet poszedł tutaj w całkowicie inną stronę i zaoferował możliwość oglądania transmisji po samej rejestracji. Nie ma więc konieczności wpłaty swoich środków, więc streaming jest dostępny za darmo. W ten sposób gracze mogą zgodnie z prawem oglądać najważniejsze wydarzenia, które są pokazywane w Superbet TV. Możliwość oglądania meczów na żywo to znakomita opcja dla graczy, szczególnie, że rynek poszczególnych transmisji sportowych stał się w Polsce mocno zróżnicowany.

Kto jest najlepszym bukmacherem w Polsce?

Mianem najlepszego bukmachera na polskim rynku przez większość graczy określana jest firma Superbet. Rumuński operator w znakomitym stylu wkroczył w kanał online i poczynił wielkie inwestycje, aby przyciągnąć uwagę graczy. Trzeba przyznać, że taka strategia sprawdziła się w 100%, ponieważ udział w rynku stale wzrasta, a aktualni liderzy mają prawo się obawiać. Superbet prowadzi politykę dostosowaną do swoich klientów. Oferuje wiele ciekawych kampanii okolicznościowych, ma topowe kursy na rynku, pozwala grać Super Kursy bez marży, więc tak naprawdę trudno jest komukolwiek konkurować i perspektywie najbliższych lat można zakładać, że Superbet nie tylko wkroczy do realnej walki z Fortuną i STS w udziale rynkowym, ale może zostać liderem. Potrzeba tylko trochę czasu.

Większość rankingów bukmacherskich, a także ankiet, w których gracze udzielają swoich opinii, wskazuje, że Superbet jest w tym momencie zdecydowanie najlepszym operatorem na polskim rynku. Jeśli planujesz założyć nowe konto, to właśnie u tego bukmachera masz najwięcej możliwości. Na start otrzymasz ofertę powitalną, która składa się z trzech najważniejszych opcji, czyli bonusu od depozytu, darmowych zakładów, czy też tygodnia gry bez ryzyka. Zwłaszcza trzecia opcja jest bardzo ciekawa, ponieważ żaden z innych bukmacherów na polskim rynku nie oferuje tygodnia gry bez ryzyka. Pozostali bukmacherzy, jeśli idą w formę cashbacku, to zazwyczaj dotyczy ona pierwszego zakładu tuż po rejestracji.

Podsumowując, trzeba przyznać, że rozwój firmy Superbet na polskim rynku jest niesamowity i trudno było się spodziewać takiego zjawiska jeszcze kilka lat temu. Biorąc to pod uwagę, nic dziwnego, że eksperci spodziewają się dalszej ekspansji rumuńskiego bukmachera w kolejnych latach.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Autor: Adam Różański

Data opublikowania: 29.05.2023 19:40

Polecane

  1. Sparta Wrocław - Apator Toruń: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać? (19.07.2024)Sparta Wrocław - Apator Toruń: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać? (19.07.2024)

    19 lipca 2024 roku o godzinie 20:30 na stadionie Sparty Wrocław, rozegra się emocjonujący mecz 11. rundy Speedway Ekstraligi pomiędzy Sparta Wrocław a Apator Toruń. Przedstawiamy szczegóły...

  2. 2. liga piłki nożnej 2024/2025: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać?2. liga piłki nożnej 2024/2025: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać?

    Dzień 19 lipca 2024 roku to początek emocji w 2. lidze piłki nożnej sezonu 2024/2025. Artykuł zawiera szczegółowe informacje o sposobach oglądania transmisji tego spotkania zarówno...

  3. 1. liga piłki nożnej 2024/2025: transmisja tv i online. Gdzie oglądać?1. liga piłki nożnej 2024/2025: transmisja tv i online. Gdzie oglądać?

    19 lipca 2024 roku odbędzie się inauguracyjny mecz nowego sezonu 1. ligi piłki nożnej 2024/2025. W niniejszym artykule przedstawiono kluczowe informacje o dostępnych opcjach transmisji...

Porównanie legalnych bukmacherów w kanale online. Kto jest najlepszy?

Zgłoś błąd