Udostępnij:

Najlepsze platformy do transmisji meczów i zakładów na żywo

Najlepsze platformy do transmisji meczów i zakładów na żywoFot. shutterstock.com

Zakłady bukmacherskie na żywo przyciągają coraz szersze grono fanów obstawiania. Każdy na początku zadaje sobie te same pytanie — gdzie i jak oglądać obstawiania spotkania. Poniższy tekst całościowo przybliża temat platform bukmacherów live.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze platformy z zakładami live?

Bogata oferta bukmacherów live sprawia, że wybór najlepszej platformy do oglądania transmisji na żywo i obstawiania meczów nie jest łatwym zadaniem. Warto więc wiedzieć jakimi kryteriami kierować się przy wyborze miejsca, w którym będziemy oglądać i obstawiać zakłady sportowe na żywo. 

Lista dostępnych dyscyplin z zakładami na żywo

Większość osób interesujących się bukmacherką, najczęściej obstawia piłkę nożną. Trzeba wiedzieć, że obecnie oferta bukmacherów live obejmuje też wiele innych dyscyplin sportowych. Poniżej prezentujemy te najpopularniejsze 

 • Koszykówka;
 • Siatkówka;
 • Piłka ręczna;
 • Tenis ziemny;
 • Hokej na lodzie;

 Jeżeli chodzi o rodzaje gier dostępnych w zakładach bukmacherskich na żywo, często można spotkać się z ofertą firm obejmującą rywalizację e-sportowców. Kompletny wykaz oferowanych dyscyplin przez poszczególnych bukmacherów na żywo jest do sprawdzenia na stronie.

Łatwość obsługi aplikacji

Dziś prawie każda osoba zainteresowana bukmacherką, obstawia mecze i ogląda transmisję za pomocą aplikacji mobilnej. Warto zwrócić uwagę na jakość działania takiej aplikacji. W końcu od jej płynnego funkcjonowania zależy nasze powodzenie podczas obstawiania zakładów na żywo. Na szczęście najlepsi bukmacherzy live dbają o wysoką jakość oferowanych przez siebie usług.

Jakość oferowanego streamingu

to być może najważniejszy punkt z całej listy — oprócz tego, że oglądanie rywalizacji samo w sobie jest emocjonującym doświadczeniem, to trzeba też pamiętać, że musimy mieć na bieżąco dostęp do wysokiej jakości streamingu. Tak, byśmy mieli dobry wgląd w sytuację na murawie. 

Dostępne formy płatności

Oferowane przez bukmacherów live formy płatności za zakłady dla wielu osób mogą być sprawą drugorzędną, ale na pewno dla części ma to istotne znaczenie. Zwłaszcza że niektórzy z nas są przyzwyczajeni do płacenia za pomocą różnego rodzaju portfeli płatniczych. 

 Najlepsi bukmacherzy live najczęściej oferują następujące formy płatności: Blik, PayU, szybkie przelewy, płatności kartą, czy też zapłata gotówką w punkcie stacjonarnym.

Wymagania techniczne platform bukmacherów live

Jeśli chcemy móc oglądać transmisje oferowane przez bukmacherów live, musimy pamiętać, że wiąże się to z koniecznością spełnienia pewnych wymogów technicznych. W końcu takie transmisje zakładów na żywo odbywają się za pośrednictwem internetu.

 • Konto u danego bukmachera live: Z reguły dostęp do transmisji zakładów live mają osoby, które założą konto u danego bukmachera. Można tego dokonać za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej.
 • Aplikacja na smartfonie: Transmisje zakładów na żywo można oglądać na stronach poszczególnych firm, ale warto zainstalować aplikację na smartfonie. To wygodna forma oglądania meczów. Oznacza to, że musimy wygospodarować określoną przestrzeń w pamięci naszego urządzenia — zwłaszcza, jeśli będziemy chcieli korzystać z usług kilku bukmacherów live.
 • Stabilne połączenie z internetem: Jako że śledzenie transmisji odbywa się z wykorzystaniem internetu, należy zadbać o dobrze działający internet. najlepiej jeśli prędkość internetu będzie powyżej 5 mb/s.

Najlepsi bukmacherzy live

Obecnie możliwość obstawiania zakładów na żywo oferuję każdy bukmacher live. W końcu ten typ rywalizacji cieszy się naprawdę sporą — i co najważniejsze — rosnącą popularnością. Na pewno nie chcemy poniżej wyłaniać jednego najlepszego bukmachera live, ale chcemy podzielić się listą stron, gdzie warto obstawiać.

STS

To chyba najbardziej znana firma na rynku zakładów sportowych na żywo. W ofercie tego bukmachera live można można znaleźć większość popularnych dyscyplin, które można obstawiać w czasie rzeczywistym. Firma oferuje graczom możliwość śledzenia relacji za pomocą aplikacji na Androida i iOS, jak również na stronie internetowej.

PZ Buk

W przypadku tego bukmachera live oferta dla fanów obstawiania również prezentuje się atrakcyjnie. Można tu typować wyniki z praktycznie każdej spotykanej u najlepszych bukmacherów online, dyscypliny sportu. PZ Buk także udostępnia swoim klientom aplikację do śledzenia transmisji live.

Fortuna

Fortuna to kolejny popularny bukmacher oferujący zakłady na żywo. Podobnie, jak w przypadku wyżej wymienionych firm, w ofercie tego bukmachera live także znajdują się najpopularniejsze dyscypliny sportowe i dodatkowe e-sportowe. Aplikacja fortuny dostępna jest w serwisach AppStore i Google Play.

Betclic

Oferta tego bukmachera live jest nieco skromniejsza niż firm wymienionych powyżej. Betclic oferuje graczom zakłady z piłki nożnej, tenisa i e-sportu. Na spory plus zasługuje tutaj przyjazny interfejs aplikacji mobilnej i łatwość realizacji zakładów. 

Gdzie najlepiej śledzić transmisje i zakłady na żywo?

Osoby, które nie są fanami technologii, na pewno ucieszy fakt, że korzystanie z aplikacji mobilnej nie jest jedyną możliwością, aby móc obstawiać zakłady u najlepszych bukmacherów live. Każda z firm na swojej stronie udostępnia transmisje na żywo wielu pojedynków, na które oferuje zakłady. 

Dodatkowo, w internecie jest wiele platform niezwiązanych z żadnym z bukmacherów live, na których można śledzić obstawione mecze. Często nie są to polskie strony, jednak dostępne dla użytkowników internetu z naszego kraju.

Można oczywiście też śledzić transmisje w popularnych kanałach sportowych, które również prezentują w internecie pojedynki sportowe z różnych dyscyplin. 

Mamy nadzieję, że powyższy poradnik w pełni rozjaśnił najważniejsze sprawy związane z transmisją meczów u najlepszych bukmacherów live. Warto regularnie przeglądać internet w poszukiwaniu nowych miejsc, które udostępniają możliwość śledzenia transmisji meczów, które obstawiliśmy u bukmachera. 

 


Autor: Michał Jankowiak

Data opublikowania: 06.05.2022 07:12

Polecane

 1. Jak sport zmienił naszą kulturę?Jak sport zmienił naszą kulturę?

  Sport od zawsze odgrywał znaczącą rolę w kształtowaniu się wszystkich kultur na świecie. W dzisiejszych czasach - czasach internetu oraz telewizji wszystko jest na wyciągnięcie ręki....

 2. Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

  Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada...

 3. Dudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi KonferencjiDudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi Konferencji

  Rozpoczęła się 3 runda eliminacji do Ligi Konferencji UEFA. Mamy w grze dwa polskie kluby, w tym mistrza Polski, a więc Lecha Poznań. Ten poleciał i zwyciężył na Islandii mierząc się...Najlepsze platformy do transmisji meczów i zakładów na żywo

Zgłoś błąd