Udostępnij:

Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Tottenham - Borussia Dortmund na żywo w TVP 1 i TVP Sport

W środę (13.02.2019 r.) rozegrane zostaną kolejne mecze 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Tottenhamem, a Borussią Dortmund. Dobra informacja dla polskich kibiców jest taka, że środową rywalizację na żywo będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. 

Jeśli chodzi o kanał TVP 1, to tam transmisja ze spotkania w Londynie jest zaplanowana na 20:55, czyli pięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Na kanale TVP Sport widzowie będą mogli obejrzeć jeszcze przedmeczowe studio. Eksperci będą rozmawiać o tym meczu od godziny 19:30. Dodatkowo na obu kanałach od godziny 22:55 pokazywane będą skróty spotkań 1/8 finału. 

Mecz Tottenham - Borussia Dortmund: legalnie w internecie

Kibice, którzy nie mają możliwości obejrzenia spotkania w telewizji mogą to zrobić w pełni legalnie za pośrednictwem internetu. Aby było to możliwe należy posiadać dostęp do platformy, która udostępnia kanał TVP 1 albo TVP Sport. Jedną z nich jest platforma Player+ BOX, która daje możliwość odbierania kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T, w tym właśnie wspomnianych TVP 1 i TVP Sport. Należy podkreślić, że oglądanie tych kanałów jest możliwe tylko w usłudze Player+ BOX i po podłączeniu anteny do cyfrowej telewizji naziemnej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Środa (13 lutego): 

 • godz. 19:30: studio Ligi Mistrzów przed meczem Tottenham - Borussia (TVP Sport)
 • godz. 20:55: mecz Tottenham - Borussia Dortmund (TVP Sport/TVP 1)
 • godz. 22:55: skróty meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów (TVP Sport/TVP 1)


Piłkarska Liga Mistrzów na żywo

Na łamach naszego serwisu macie również możliwość sprawdzenia listy wszystkich platform i legalnych kanałów na których dostępne będą mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów - na żywo i live stream za darmo. 


Polecane

 1. Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?

  W sobotę (13.04.2019 r.) zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Dokładnie o godzinie 18:00 na ośmiu ligowych stadionach...

 2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?

  We wtorek (09.04.2019 r.) i środę (10.04.2019 r.) zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów. Emocji nie powinno brakować, ponieważ w tej fazie zobaczymy...

 3. Gdzie w internecie obejrzeć na żywo mecz AC Milan - Udinese?Gdzie w internecie obejrzeć na żywo mecz AC Milan - Udinese?

  Nietypowo, bo we wtorek rozpocznie się 30. kolejka włoskiej Serie A. Tego dnia o godzinie 19:00 na San Siro w Mediolanie piłkarze miejscowego AC Milan podejmą zespół Udinese Calcio....

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Tottenham - Borussia Dortmund na żywo w TVP 1 i TVP Sport

Zgłoś błąd