Udostępnij:

Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w NoblebetFot. Noblebet

Noblebet od jakiegoś czasu świetnie sobie radzi w świecie bukmacherki. Firma prowadzi przede wszystkim ciekawe promocje, ale także wprowadza innowacyjne rozwiązania na polskim rynku. Jakiś czas temu wspominaliśmy o opcji BetBuilder, którą tam można znaleźć. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może stworzyć sobie unikatową kombinację w obrębie jednego meczu lub zdarzenie. To jednak nie wszystko, co przygotował Noblebet dla swoich graczy.

Od tego roku użytkownicy Noblebetu mogą korzystać z opcji „LUKSUSOWE AKO+”, dzięki której mogą wygrać dwa razy więcej! A to wszystko przez kurs, który może zostać podniesiony aż do stu procent! Jak to działa? Jest to banalnie proste. Wystarczy stworzyć kupon KOMBI z minimum trzema zdarzeniami. Ważne jest też to, by kurs pojedynczej selekcji wynosił 1.30. Gdy takie warunki zostaną spełnione, Noblebet podnosi kurs o 5 procent! Liczba to oczywiście wzrasta z każdym kolejnym zdarzeniem. Przy sześciu zdarzeniach jest to już dodatkowe 25 procent, przy dziewięciu 50 procent, a przy czternastu i więcej – 100 procent!

Przykładowo, weźmy pod lupę mecze Serie A, które odbędą się w dniach 26-28 października 2021 roku (zrzut ekranu powyżej). Na kupon bierzemy spotkania faworytów, czyli Milanu, Juventus, Atalanty, Romy, Interu, Lazio i Napoli. Kurs na zwycięstwa tych ekip u konkurencyjnego bukmachera wynosi w tej chwili 28.10, zaś w Noblebet 27.35. Do gry jednak wkracza boost, czyli „Luksusowe Ako+”, które zwiększa kurs w Noblebecie do 35.56!

Jest to ogromna przewagą w stosunku do konkurencji, która takiego narzędzia na ten moment nie ma. Stawiając „dyszkę” możemy wygrać w Noblebecie prawie 313 złotych, zaś u konkurencji jedynie 247 złotych. Być może Noblebet przegrał rywalizację w bezpośrednich kursach na te spotkania, ale wszystko nadrabia za sprawą fenomenalnego boosta.

Autor: _

Polecane

  1. Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?

    Premier League jest najlepszą ligą w Europie, Nie jest to jedynie opinia, lecz dowodzi tego ranking UEFA, gdzie Premier League ma znaczną przewagę nad drugą w stawce hiszpańską La Liga....

  2. Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)

    Zbliżający się weekend przyniesie nam kilka ciekawych spotkań w najlepszych, europejskich ligach piłkarskich. Najciekawiej wydaje się być na Półwyspie Apenińskim, choć w naszej rodzimej...

  3. Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w NoblebetLuksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

    Noblebet od jakiegoś czasu świetnie sobie radzi w świecie bukmacherki. Firma prowadzi przede wszystkim ciekawe promocje, ale także wprowadza innowacyjne rozwiązania na polskim rynku....

Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

Zgłoś błąd