Udostępnij:

KSW 47: gdzie i jak oglądać? KSW w PPV czy za darmo?

Jak i gdzie oglądać galę KSW 47? Sprawdź Live Stream Online i KSW PPV

KSW 47 odbędzie się w sobotę, 23. marca w Atlas Arena Łódź. W walce głównej zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego.

Ponadto na gali na kibiców MMA czekają pojedynki największych gwiazd KSW: Tomasza Narkuna, Philipa de Friesa, Borysa mańkowskiego, Damiana Janikowskiego i wielu innych czołowych zawodników MMA. Transmisja w TV a także KSW Live Stream Online dostępne będą w systemie KSW PPV.

    

KSW TV i Live Stream Online w PPV

Legalna transmisja w jakości Full HD dostępna będzie na platformie KSW TV. Jak uzyskać dostęp do KSW TV?

1. Przejdź na oficjalną stronę internetową KSW

2. Kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ znajdujący się w górnej części strony KSW TV

3. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż konto

4. W ostatnim kroku przechodzimy w sekcję „Zamów i zapłać” i dokonujemy transakcji.


Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

KSW 47 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na KSW 47?

Pierwsza historyczna gala w 2019 roku zaplanowana została na 23.03 w Atlas Arena w Łodzi. Kolejny raz największa organizacja MMA zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi zaś w konfrontacjach wieczoru znów będzie można oglądać najsłynniejsze sławy KONFRONTACJI SZTUK WALK.

Niesamowitym hitem na gali KSW 47 będzie starcie o pas czempiona w kategorii ciężkiej. Aktualny czempion ksw Philip de Fries walczyć będzie z innym czempionem - Tomaszem Narkunem. W głównej walce starcia oglądać będziemy kontrontację Pudziana i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona Igrzysk Olimpijskich walka ta będize debiutem w organizacji MMA KSW. Kołecki stoczył na razie siedem rywalizacji w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego  w sześciu wygrywał. Na pewno zapowiada nam się niezmiernie interesujące widowisko z wielkimi emocjami.

W pozostałych walkach uda się zobaczyć kilka rzeczywiście niesłychanie znanych wojowników MMA W EUROPIE a pośród nich m.in. byli mistrzowie KSW kategorii półśredniej ORGANIZACJI KSW – Borys Mańkowski ale też Dricus Du Plessis.

Z pewnością mnóstwo sympatyków przejmuje się w jaki sposób będzie można obejrzeć stream w telewizji ale także online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy detale dotyczące emisji, usługi PPV ale też porad oglądania ale również szerokiej listy starć gali.

KSW 47 online w telewizji oraz przez internet

Najpotężniejsze wydarzenia KONFRONTACJI SZTUK WALKI na jakich występują najpoważniejsze sławy SZTUK WALKI w Polsce jak i Europie dostępne są w płatnej usłudze PAY-PER-VIEW. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW realizowanej w 2019 roku.

Galę KSW 47 na żywo będzie można oglądać w tv jak i przez internet, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji live gali. Mając tv kablową lub też satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do emisji KSW. Zazwyczaj jest to kwota 40 złotych jaka doliczana jest do następnego rachunku za usługę telewizji kablowej i satelitarnej.

 Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji online za pośrednictwem portalu internetowego internetowej KSW TV. Nie trzeba zatem mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, bo aplikacja KSW TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do tv, tylko specjalną aplikacją w której opłaca się jednokrotnie usługę do gali. Z usługi może skorzystać wszelki kibic KSW, niezależnie od tego w którym kraju teraz się znajduje. Witryna PPV KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy uczynić jest wejście na serwis KSW TV i rejestracja konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w klasyczny sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, ale także przez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta na stronie Ksw ppv jest kompletnie bezpłatne.

Jeśli utworzyłeś już konto klienta, możesz kupić stream do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, zyskasz możliwość oglądania całej gali online z dodatkową możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA przez kolejne 72 godz. po zamknięciu widowiska, a dodatkowo w momencie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

Usługa PPV w serwisie KSW TV jest zaadaptowana do konkretnych konfiguracji sprzętu zaś ich pełna lista podana jest na portalu Ksw ppv. Transmisja udostępniona jest na ekranach komputerów przy wykorzystaniu popularnych przeglądarek www. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki której możliwe byłoby oglądać transmisje live przez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na hitowej gali w kluczowym konfrontacji będzie dane zobaczyć Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wyjątkowy hit i starcie dwóch mistrzów KSW najwyższych kategorii wagowych w organizacji KSW. Stawką tej konfrontacji będzie pas mistrza kategorii ciężkiej. Ponadto na kibiców mma czeka także kolejna wielka walka.

Jak wspomnieliśmy na początku w najciekawszej rywalizacji gali widzowie zobaczą prawdziwe wielkie starcie dwóch prawdziwych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Pudzian sprawdzi umiejętności Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W innej prawdopodobnie najbardziej pociągającej konforntacji zobaczymy wojnę wracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki do niedawna był czempionem ORGANIZACJI w kat półśredniej.

Dodatkowo na gali KSW 47 ustalonych jest 6 innych konfrontacji w ksw zaś ich pełną listę prezentujemy poniżej..

Philip De Fries - Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki

Borys Mańkowski - Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. - Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek vs Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka - Paweł Polityło


Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

Instrukcja - jak założyć konto w KSW TV

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

KSW 47: gdzie i jak oglądać? KSW w PPV czy za darmo?

Jak i gdzie oglądać galę KSW 47? Sprawdź Live Stream Online i KSW PPV
Zgłoś błąd