Udostępnij:

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Fot. własne

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada uprawnienia administratora klubu i ma dostęp do systemu ekstranet, będzie mogła wejść do systemu „Poznaj Polskę na Sportowo” w skrócie PPnS. Warto korzystać z programu, który zapewnia wiele korzyści dla całego klubu. 

Etapy- I etap

Klub, który będzie chciał dołączyć do programu PPnS musi w pierwszej kolejności podpisać z PZPN umowę ramową na realizację zadań związanych z projektem oraz zaakceptować regulamin projektu. 

Etapy – II etap

Kolejną czynnością po podpisaniu umowy przez klub i przedstawicieli PZPN to złożenie wniosku o bilety oraz o dofinansowanie na transport i organizację wyjazdu na wydarzenie sportowe. Jest to obowiązkowe zadanie każdego chętnego klubu.  

Etapy – III etap

Należy wykonać kolejno te czynności, aby prawidłowo złożyć wniosek o dofinansowanie na wyjazd. W przeglądarce internetowej  trzeba wejść na stronę www.pzpn.pl, kolejno zakładka „Federacja" następnie „Poznaj Polskę na sportowo" i na końcu wyszukać  „Wniosek o Dofinansowanie wyjazdu na wydarzenie sportowe"

W zakładce „Poznaj Polskę na sportowo” w podstronie  „Dokumenty" wyświetli się instrukcja, w której krok po kroku jest opisane, co należy zrobić, aby móc przystąpić do projektu i jak poprawnie wypełnić wniosek o przyznanie biletów oraz dofinansowań. Warto szczegółowo przeanalizować każdy punkt. Pozwoli to na zapoznanie się ze wszystkimi warunkami i odpowie na wszelkie wątpliwości. 

Projekt oficjalnie rusza w najbliższym tygodniu – informacja o rozpoczęciu PPnS pojawi się na stronie internetowej PZPN oraz w socjal mediach. Warto obserwować profil PZPN, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi informacjami.

Kluby mogą zgłaszać chęć przystąpienia do programu cały czas – ostatnie planowane wydarzenie sportowe odbędzie się 13.11.2022. Zgłoszenie chęci na wyjazd na konkretny mecz musi odbyć się minimum 14 dni przed meczem. Skorzystanie z tego projektu to doskonałe wydarzenie dla młodych osób, uczestniczących w klubie sportowym. 


Autor: Michał Jankowski

Data opublikowania: 07.09.2022 07:33

Polecane

  1. Jak sport zmienił naszą kulturę?Jak sport zmienił naszą kulturę?

    Sport od zawsze odgrywał znaczącą rolę w kształtowaniu się wszystkich kultur na świecie. W dzisiejszych czasach - czasach internetu oraz telewizji wszystko jest na wyciągnięcie ręki....

  2. Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

    Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada...

  3. Dudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi KonferencjiDudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi Konferencji

    Rozpoczęła się 3 runda eliminacji do Ligi Konferencji UEFA. Mamy w grze dwa polskie kluby, w tym mistrza Polski, a więc Lecha Poznań. Ten poleciał i zwyciężył na Islandii mierząc się...

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Zgłoś błąd