Udostępnij:

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Fot. własne

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada uprawnienia administratora klubu i ma dostęp do systemu ekstranet, będzie mogła wejść do systemu „Poznaj Polskę na Sportowo” w skrócie PPnS. Warto korzystać z programu, który zapewnia wiele korzyści dla całego klubu. 

Etapy- I etap

Klub, który będzie chciał dołączyć do programu PPnS musi w pierwszej kolejności podpisać z PZPN umowę ramową na realizację zadań związanych z projektem oraz zaakceptować regulamin projektu. 

Etapy – II etap

Kolejną czynnością po podpisaniu umowy przez klub i przedstawicieli PZPN to złożenie wniosku o bilety oraz o dofinansowanie na transport i organizację wyjazdu na wydarzenie sportowe. Jest to obowiązkowe zadanie każdego chętnego klubu.  

Etapy – III etap

Należy wykonać kolejno te czynności, aby prawidłowo złożyć wniosek o dofinansowanie na wyjazd. W przeglądarce internetowej  trzeba wejść na stronę www.pzpn.pl, kolejno zakładka „Federacja" następnie „Poznaj Polskę na sportowo" i na końcu wyszukać  „Wniosek o Dofinansowanie wyjazdu na wydarzenie sportowe"

W zakładce „Poznaj Polskę na sportowo” w podstronie  „Dokumenty" wyświetli się instrukcja, w której krok po kroku jest opisane, co należy zrobić, aby móc przystąpić do projektu i jak poprawnie wypełnić wniosek o przyznanie biletów oraz dofinansowań. Warto szczegółowo przeanalizować każdy punkt. Pozwoli to na zapoznanie się ze wszystkimi warunkami i odpowie na wszelkie wątpliwości. 

Projekt oficjalnie rusza w najbliższym tygodniu – informacja o rozpoczęciu PPnS pojawi się na stronie internetowej PZPN oraz w socjal mediach. Warto obserwować profil PZPN, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi informacjami.

Kluby mogą zgłaszać chęć przystąpienia do programu cały czas – ostatnie planowane wydarzenie sportowe odbędzie się 13.11.2022. Zgłoszenie chęci na wyjazd na konkretny mecz musi odbyć się minimum 14 dni przed meczem. Skorzystanie z tego projektu to doskonałe wydarzenie dla młodych osób, uczestniczących w klubie sportowym. 


Autor: Michał Jankowski

Data opublikowania: 07.09.2022 07:33

Polecane

  1. Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?

    W światowym tenisie nastał kolejny wielki moment – Australian Open 2024, a w centrum uwagi znów znajduje się Hubert Hurkacz. Jego dotychczasowe osiągnięcia na międzynarodowych kortach...

  2. Australian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanieAustralian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanie

    Zbliżający się Australian Open 2024 to kolejna okazja dla Igi Świątek, aby udowodnić swoją dominację w światowym tenisie.  Iga Świątek: Droga do zwycięstwa Iga Świątek rozpoczyna...

  3. Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

    Przed nami Prime Show MMA 7, które odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie. To wydarzenie obiecuje niezapomniane emocje. Emocjonujące Starcia i Wyczekiwane Rewanże Głównym punktem...

Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

Zgłoś błąd