Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z udziałem rywali. Pierwszy ważny krok Polacy mogą wykonać już w czwartek (10.10. 2019 r.). Tego dnia biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z reprezentacją Łotwy. Rywal nie wydaje się zbyt wymagający, ale ostatnio forma naszych piłkarzy pozostawiała sporo do życzenia. Czy teraz zaprezentują się z lepszej strony? Będzie można się o tym przekonać oglądając mecz Łotwa - Polska na żywo w internecie lub tradycyjnej telewizji. W tym artykule podpowiadamy jak i gdzie będzie to możliwe. 

Jeśli chodzi o tradycyjną formę oglądania, czyli telewizję, to kibice będą mogli wybrać transmisję na kanałach Telewizji Polskiej i Cyfrowego Polsatu. Obie platformy pokazują eliminacyjną drogę kadry trenera Jerzego Brzęczka do Euro 2020. 

Mecz Łotwa - Polska na żywo w TVP 1 i TVP Sport

Czwartkowy mecz zaplanowano na godzinę 20:45. Na kanale TVP Sport przedmeczowe studio rozpocznie się jednak sporo wcześniej, bo już o godz. 19:30. Dziennikarze i zaproszeni eksperci będą rozmawiali głównie o postawie obu reprezentacji w eliminacjach w kontekście bezpośredniego spotkania. Widzowie TVP 1 będą mogli posłuchać dyskusji od godziny 20:30, bo właśnie wtedy studio ma być dostępne na tymże kanale. Nie potrwa ono jednak zbyt długo, ponieważ po kilku minutach ma nastąpić bezpośredni przekaz ze stadionu w Rydze. 

Aby móc legalnie oglądać kanały TVP 1 i TVP Sport należy posiadać do nich dostęp. Można go uzyskać m.in. korzystając z platformy Player+ Box. Daje ona możliwość oglądania kanałów telewizji naziemnej i satelitarnej. TVP 1 i TVP Sport znajdują się wśród kanałów telewizji naziemnej. Wystarczy zatem podłączyć antenę do dekodera, aby móc cieszyć się oglądaniem spotkania z udziałem Łotwy i Polski. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Kanały Telewizji Polskiej można również oglądać dzięki platformie Netia. Oferuje ona różnorodne pakiety abonamentowe. Można je dobrać do indywidualnych preferencji. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w Netii 

Łotwa - Polska live w Polsacie Sport

Spotkanie Łotwa - Polska będzie również dostępne na kanale Polsat Sport. W tym przypadku przedmeczowe studio rozpocznie się dużo wcześniej, bo już o godzinie 18. Na 20:35 zaplanowano transmisję ze stadionu, a po zakończonym spotkaniu dziennikarze i eksperci będą je analizowali i oceniali występ piłkarzy obu reprezentacji. Na godzinę 23:30 zaplanowano z kolei magazyn, w którym będzie można zobaczyć skróty innych ważnych spotkań eliminacji. 

Kanał Polsat Sport można legalnie oglądać poprzez platformę Netia. Szczegółowe informacje na temat dostępnych pakietów abonamentowych oraz ich ceny można uzyskać poprzez kliknięcie w poniższy link. 

         Oglądaj kanał Polsat Sport w Netii 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

Zgłoś błąd