Udostępnij:

Bonusy u bukmacherów bez depozytu - które firmy oferują?

Bonusy u bukmacherów bez depozytu - które firmy oferują?Fot. shutterstock.com
Firmy bukmacherskie w coraz większym stopniu intensyfikują swoje działania związane z zachęceniem klientów do skorzystania z oferty właśnie tego bukmachera. Rosnąca liczba ciekawych wydarzeń sportowych, Mistrzostwa Świata nie tylko w piłce nożnej, ale i w siatkówce przed nami, a tysiące klientów oprócz czysto sportowych wrażeń ma ochotę na dodatkowy zastrzyk emocji w postaci postawienia swojej gotówki na ulubione drużyny. Dlatego też bonusy bukmacherskie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie klienta do danej firmy. Tym razem na warsztat weźmiemy bonusy bez depozytu. Na czym polegają i jaki bukmacher je oferuje? 

Czym jest bonus bez depozytu?


Zacznijmy od wyjaśnienia, czym dokładnie jest bonus bez depozytu. Nowi klienci, interesujący się perspektywą częstego uczestnictwa w zakładach sportowych na samym początku niechętnie podchodzą do koncepcji utraty swoich pieniędzy przez zwykłe niedopatrzenie lub nieznajomość specyfiki zakładów. Nic w tym dziwnego, każdy na początku chciałby spróbować swoich sił ze świadomością, że potencjalny błąd nie będzie wiązał się z utratą pieniędzy. Firmy bukmacherskie zwróciły na to uwagę i postanowiły, w ramach ukłonu do klientów zaproponować rozwiązanie w postaci bonusu bez depozytu. Po rejestracji swojego konta i wykorzystania stosownego kodu promocyjnego, mamy możliwość postawienia drobnego zakładu, na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych bez żadnego ryzyka. Gdy zakład jest nietrafiony, nic się nie dzieje. Jeśli jednak trafimy, wygrana trafia do nas w ramach konta bonusowego a my, chcąc wypłacić te środki, musimy spełnić warunek obrotu.

Jakie firmy bukmacherskie oferują bonusy bukmacherskie bez depozytu?


Jacy bukmacherzy oferują nam bonus bez depozytu? Bonus bez depozytu cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego też dzisiaj mało która firma nie decyduje się na włączenie takiej promocji do swojej oferty. Wszystkie liczące się na rynku firmy, włączając w to SuperBet, LVBet, Fortuna, TOTALbet czy ForBet oferują swoim klientom bonus bez depozytu. Jakie są najpopularniejsze kwoty dostępne? Obecne najlepsza oferta to ta od Superbet, który oferuje bonus od depozytu w wysokości 34 złotych. Fortuna daje nam możliwość postawienia zakładu za 20 złotych, a PZBUK aż 50 złotych w ramach pierwszego, próbnego zakładu.

Najlepsze warunki bonusa bez depozytów - na co zwrócić uwage?


Jedną z kwestii, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy poszukiwaniu najlepszego bonusu bez depozytu, jest warunek obrotu wymaganymi środkami. W przypadku przegranego kuponu zasada działania nie zmienia się bez względu na wybór firmy. Jeśli jednak udało nam się wygrać freebet, warto zapoznać się ze szczegółowymi warunkami obrotu środkami, które umożliwią nam w niedługim czasie wypłacić wygrane środki. Często firmy wymagają obrotu wygranej dwu, trzy,  a czasem nawet trzykrotnie. Sprawdźmy jednak dokładnie, jaki typ zakładu jest honorowany i jaki jest minimalny kurs, który umożliwia realizację tego warunku. Gdy uda nam się spełnić warunek obrotu, wygrany bonus bez depozytu trafi bezwarunkowo do nas. 

Autor: Nikodem Nowak

Data opublikowania: 04.08.2022 13:38

Polecane

  1. Bonusy u bukmacherów bez depozytu - które firmy oferują?Bonusy u bukmacherów bez depozytu - które firmy oferują?

    Firmy bukmacherskie w coraz większym stopniu intensyfikują swoje działania związane z zachęceniem klientów do skorzystania z oferty właśnie tego bukmachera. Rosnąca liczba ciekawych...

  2. Kto faworytem do mistrzostwa w F1?Kto faworytem do mistrzostwa w F1?

    Zawody F1 są najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi wyścigami samochodowymi, cykl jest regularnie rozgrywany od 1950r. Fani pokochali te zawody w których udział biorą najlepsi na...

  3. Gdzie będą transmitowane mecze Bundesligi w sezonie 2022/2023?Gdzie będą transmitowane mecze Bundesligi w sezonie 2022/2023?

    Sezon 2021/22 w Bundeslidze już dawno się zakończył. Mistrzem kraju został po raz kolejny Bayern Monachium przed Borussią Dortmund, Bayerem Leverkusen, a także RB Lipsk. Te kluby wezmą...

Bonusy u bukmacherów bez depozytu - które firmy oferują?

Zgłoś błąd