Udostępnij:

Finał Ligi Mistrzów: gdzie w internecie oglądać mecz Tottenham - Liverpool?

W sobotni wieczór (01.06.2019 r.) czeka nas ostatni akord piłkarskiego sezonu 2018/2019. Tego dnia na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się piłkarze Tottenhamu Hotspur i Liverpoolu. Elitarne rozgrywki co sezon cieszą się dużym zainteresowaniem, ale spotkania finałowe można uznać za zupełnie oddzielny temat. To prawdziwe święto futbolu. Polscy kibice będą mieli kilka możliwości legalnego oglądania meczu Tottenham - Liverpool online w internecie. Piszemy o nich w tym artykule. 

Zdecydowana większość meczów w „tradycyjnej“ telewizji w Polsce w kończącym się sezonie była dostępna wyłącznie na kodowanych kanałach Cyfrowego Polsatu. Kilka rywalizacji można było obejrzeć również na kanałach Telewizji Polskiej (zazwyczaj jedno wybrane spotkanie z danej kolejki). W przypadku finału sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ poza sportowymi kanałami Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polskiej mecz będzie dostępny na „zwykłym“ Polsacie i TVP 1

Finał Ligi Mistrzów w Polsat Sport Premium 1

Zdecydowanie najwięcej czasu emisyjnego na Ligę Mistrzów poświęci w sobotę kanał Polsat Sport Premium 1. Tam już o godzinie 17:00 rozpocznie się specjalne studio, w którym poruszanych będzie wiele wątków dotyczących finalistów, ale nie tylko. Od godziny 20:50 kamery będą przekazywały obraz z Madrytu. Po meczu zaplanowano również studio i ma ono potrwać aż do północy. 

Aby móc legalnie oglądać Polsat Sport Premium 1 należy posiadać wykupiony dostęp. Taką możliwość daje platforma Netia, która posiada w swoim abonamencie kanały sportowe Cyfrowego Polsatu. Szczegóły w linku poniżej. 

          Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport, Polsat i Polsat Sport Premium w Netii 

Mecz Tottenham - Liverpool na żywo w TVP 1 i TVP Sport

Jak już wspomnieliśmy finał Ligi Mistrzów będzie też dostępny w TVP 1 i TVP Sport. W tym pierwszym przypadku przedmeczowe studio potrwa tylko kilka minut, ponieważ rozpocznie się o godzinie 20:40. Transmisja meczu od godziny 20:55. Dłużej eksperci będą dyskutować w TVP Sport, gdzie studio rozpocznie się o godzinie 19:30. 

Zarówno TVP 1, jak i TVP Sport (Polsat również) są kanałami znajdującymi się telewizji naziemnej DVB-T. Można je oglądać zarówno w Netii (patrz wyżej), jak również za pośrednictwem platformy Player+Box. Po odpowiednim podłączeniu anteny pozwala ona na oglądanie wszystkich kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. 

        Oglądaj kanały TVP 1, Polsat i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  2. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

  3. Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

    W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Finał Ligi Mistrzów: gdzie w internecie oglądać mecz Tottenham - Liverpool?

Zgłoś błąd