Udostępnij:

FAME MMA 6. Gdzie oglądać transmisję na żywo i live stream online?

Przed nami szósta edycja gali FAME MMA, która odbędzie się w sobotę 28. marca. Nie ma żadnego darmowego, legalnego live streamu z tego wydarzenia, a jedynym sposobem na oglądanie walk jest wykupienie transmisji z systemie PPV na stronie famemma.tv. Początek gali o godz. 20:00.

FAME MMA 6. Gdzie oglądać transmisję na żywo i live stream online?Fot. Fame MMA

FAME MMA 6. Gdzie oglądać? 

Transmisja dostępna będzie w systemie FAME MMA PPV. Poniżej prezentujemy instrukcję jak oglądać galę Fame MMA 6 na żywo w Internecie. Każdy użytkownik do wyboru ma dwa pakiety PPV umożliwiające oglądanie transmisji, ale nie tylko!

Pierwszy z pakietów "Basic" zawiera transmisję live w jakości HQ i dostęp przez kolejne 48 godzin po zakończeniu wydarzenia. Cena za ten pakiet wynosi 19,99 zł. Dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do Loży Szyderców w czasie trwania transmisji.

Drugim wariantem jest pakiet Premium, obejmujący live stream HD oraz dostęp do niego przez kolejne 7 dni od zakończenia gali, Podobnie jak w przypadku pakietu Basic, można też wejść do Loży Szyderców w trakcie trwania gali. Ponadto użytkownik otrzymuje też dostęp przez 7 dni do oglądania wcześniejszy gal FAME MMA "4" i "5". Kolejnym dodatkiem w tym pakiecie są rozmowy z zawodnikami, wywiady i materiały zza kulis.

Jak wykupić PPV? Transmisja live stream online w Internecie

1. Wejdź na stronę internetową FAME MMA TV

2. Kliknij przycisk KUP DOSTĘP

3. Wypełnij formularz i załóż konto. Następnie będziesz mógł dokonać transakcji i rozpocząć oglądanie transmisji.

» Oglądaj FAME MMA 6 na żywo w Internecie

Karta walk

Jakie walki odbędą się w sobotni wieczór? W walce wieczoru wystąpią Marta Linkiewicz LINKIMASTER z Luxurią Astaroth ZUSJE. Do drugiej walki wieczoru staną w klatce Wojciech Gola GOLA i Marcin Krasucki RAFONIX. Ciekawie zapowiadają się również pozostałe walki tej gali w których zmierzą się.

Marta Linkiewicz LINKIMASTER - Luxuria Astaroth ZUSJE

Wojciech Gola GOLA - Marcin Krasucki RAFONIX

Marcin Najman EL TESTOSTERON - Piotr Piechowiak BESTIA

Jakub Flas KUBAŃCZYK - Mateusz Łapot L PRO

Kasjusz Życiński DON KASJO - Maciek Rataj

Cyprian Racicki CYPIS - Bartosz Kubik QBIK

Alan Kwieciński ALANIK - Arkadiusz Tańcula AROY

Maciej Szewczyk SZEWCU – Dawid Ambroziak AMBRO

Autor: Autor

Polecane

  1. FSV Mainz - RB Lipsk. Transmisja na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać live stream?FSV Mainz - RB Lipsk. Transmisja na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać live stream?

    Gdzie oglądać mecz FSV Mainz - RB Lipsk? Warto poznać odpowiedź na to pytanie, ponieważ starcie, które zaplanowano na niedzielę, 24 maja, na godzinę 15:30, może zaważyć na całym układzie...

  2. Schalke - Augsburg. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w internecie i live stream za darmoSchalke - Augsburg. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w internecie i live stream za darmo

    Gdzie oglądać pojedynek Schalke - Augsburg? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ starcie zaplanowane na niedzielę, 24 maja, na godzinę 13:30 pokaże nie tylko kanał...

  3. Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Transmisja na żywo i live online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Transmisja na żywo i live online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

    Dzisiejszą rywalizację między drużynami Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt będzie można oglądać na żywo w telewizji na antenie Eleven Sports 1 oraz w internecie na stronach player.pl...

FAME MMA 6. Gdzie oglądać transmisję na żywo i live stream online?

Zgłoś błąd