Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Chelsea - Arsenal. Gdzie oglądać?

Zahaczając o to, gdzie oglądać pojedynek Chelsea - Arsenal, jesteśmy wręcz zmuszeni do tego, by powiedzieć nieco więcej o każdej z opcji. A ich jest naprawdę sporo. Przede wszystkim, bardzo dobrze prezentuje się oferta telewizyjna, aczkolwiek wielu z potencjalnych widzów, wybierze jednak obejrzenie spotkania w Internecie. Tutaj mamy z kolei do czynienia z o wiele większą liczbą propozycji, dlatego też warto o tym wspomnieć w szerszym spektrum. Poniżej przedstawiamy ofertę dotyczącą każdego rodzaju transmisji na żywo.

Transmisja na żywo ze spotkania Chelsea - Arsenal. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Chelsea - Arsenal? Oferta oparta na dwóch rodzajach transmisji live

Mówiąc o tym, gdzie oglądać starcie Chelsea - Arsenal w transmisji live, powinniśmy powiedzieć najwięcej o dwóch możliwościach. Chodzi oczywiście o te tradycyjne, jak i bardziej współczesne. W grupie numer jeden znajdziemy przede wszystkim monopol jednej stacji i jednego kanału. Spotkania w ramach Pucharu Anglii są obecne bowiem tylko na kanałach Eleven Sports. Bardzo dobrym wsparciem dla tej grupy jest jednak platforma Player.pl, która jest jednym z liderów transmisji na żywo w Internecie. Do niej z kolei dołączają propozycje jeszcze dwóch pozostałych witryn.

Zobacz również: Mecze o Puchar Anglii

Transmisja na żywo w tv oraz w Internecie

Wiemy już, że w temacie transmisji tego spotkania, należy wspomnieć o dwóch typach nadawania, dlatego równie istotne będzie poznanie szczegółów działania każdej z tych możliwości. O ile kanał Eleven Sports 1 większość zna bardzo dobrze, to o stronie Player.pl wiedza nie jest już tak powszechna. Platforma ta działa równie dobrze, co telewizja. Naszym zadaniem jest jedynie wybór pakietu, w którym obraca się interesujący nas kanał. Wspomnianą wyżej antenę znajdziemy w zestawie "ELEVEN SPORTS", który miesięcznie kosztuje 15 złotych.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej Player

Bezpłatna transmisja na żywo w postaci streamu

W kontekście transmisji live z tego i innych meczów o Puchar Anglii, naszym obowiązkiem jest także wspomnienie o ofercie dwóch darmowych stron. Chodzi tutaj o zakładki STS TV, a także Fortuna TV, które kwestie transmisji live traktują raczej jako świetną alternatywę dla zakładów bukmacherskich. Uzyskanie dostępu jest jednak ściśle związane z obstawianiem. Musimy bowiem stworzyć taki kupon, w którym przynajmniej jedno zdarzenie będzie opierało się na wydarzeniach z sekcji live. Nie mamy tutaj żadnego obowiązku w zakresie wyboru.

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z pojedynku Legia Warszawa - Cracovia zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszystko dlatego, że jako potencjalni widzowie mamy dużą okazję do wybrania jednej z formy...

  2. Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

    W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać starcie Bayern Monachium - Chelsea, nadrzędnym obowiązkiem powinno być zahaczenie o wszystkie legalne możliwości. Już na samym początku tego...

  3. Gdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w InternecieGdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w Internecie

    Na spotkanie FC Barcelona - Napoli, temat transmisji na żywo został bardzo dobrze opracowany. Przede wszystkim, to gdzie będziemy oglądać ten pojedynek zależy wyłącznie od nas, ponieważ...Transmisja na żywo ze spotkania Chelsea - Arsenal. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd