Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Stal Mielec - Wisła Kraków. Gdzie oglądać?

Spotkanie Stal Mielec - Wisła Kraków dla układu tabeli jest niezwykle ważne, dlatego też warto zastanowić się nad transmisją na żywo. Będzie ona obecna w trzech miejscach, które opierają się na możliwościach telewizyjnych oraz internetowych.

Transmisja na żywo z meczu Stal Mielec - Wisła Kraków. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec - Wisła Kraków? Propozycja transmisji live na dwa sposoby

To, gdzie będziemy oglądać mecze polskiej Ekstraklasy wcale nie zależy od nas. W samej tylko telewizji odpowiedzialność spada bowiem na stację CANAL+. Przy okazji tego starcia do głosu dojdą kanały Canal+Sport oraz Canal+Sport 3.

W ofercie transmisji na żywo w Internecie najlepiej wyglądają witryny Canal+Online oraz Player.pl. Coraz większa liczba widzów stawia na platformę pierwszą, ponieważ proponuje nam ona dostęp do darmowego miesiąca. Dotyczy to oczywiście nowych klientów.

Zobacz także: Stal Mielec - Wisła Kraków. Transmisja live w Internecie

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Transmisja live jako stream - czy istnieje?

Niestety, na tym możliwości transmisji na żywo się kończą. Stream online zaproponowany przez zakładki Fortuna TV oraz STS TV dotykają innych rozgrywek. Naszą szansą związaną z tymi firmami będzie zatem całość bukmacherska - czyli szeroko pojęte bonusy.

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Transmisja na żywo z meczu Stal Mielec - Wisła Kraków. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd