Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Transmisja na żywo ze spotkania Włochy - Polska powinna przyciągnąć przed wybrane odbiorniki wielu klientów. Pojawi się bowiem możliwość skorzystania oferty jednej z czterech firm, które opierają się zarówno na telewizji, jak i internecie.

Gdzie oglądać spotkanie Włochy - Polska? Transmisja live w internecie oraz w tv

W kontekście transmisji na żywo akurat z tego pojedynku, raczej nie poczujemy się zbytnio zawiedzeni. Każdy z trzech dostępnych kanałów telewizyjnych wygląda bowiem jakościowo kapitalnie, dlatego też możliwości jest wiele. Do głosu dojdzie antena Polsat Sport, TVP Sport oraz TVP 1.

Zobacz także: Mecze Ligi Narodów w internecie

Z kolei jeśli chodzi o internet, to jesteśmy zmuszeni wspomnieć o jednej platformie. Mowa oczywiście o możliwości witryny sport.tvp.pl, która skupia się na dostarczeniu całkowicie bezpłatnej oferty transmisji live.

Transmisja na żywo w postaci streamu online. Czy jest dostępna?

Poruszając kwestię transmisji na żywo ze spotkań reprezentacyjnych, musimy pogodzić się z tym, że zabraknie możliwości skorzystania z darmowego streamu online. Taka opcja nie pojawi się na stronach Fortuna TV oraz STS TV także i tym razem. Naszą jedyną alternatywą będą równie ciekawe promocje bukmacherskie - na przykład bonusy.

Zobacz również: Włochy - Polska na żywo

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?

    Premier League jest najlepszą ligą w Europie, Nie jest to jedynie opinia, lecz dowodzi tego ranking UEFA, gdzie Premier League ma znaczną przewagę nad drugą w stawce hiszpańską La Liga....

  2. Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)

    Zbliżający się weekend przyniesie nam kilka ciekawych spotkań w najlepszych, europejskich ligach piłkarskich. Najciekawiej wydaje się być na Półwyspie Apenińskim, choć w naszej rodzimej...

  3. Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w NoblebetLuksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

    Noblebet od jakiegoś czasu świetnie sobie radzi w świecie bukmacherki. Firma prowadzi przede wszystkim ciekawe promocje, ale także wprowadza innowacyjne rozwiązania na polskim rynku....

Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd