Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo ze spotkania Włochy - Polska powinna przyciągnąć przed wybrane odbiorniki wielu klientów. Pojawi się bowiem możliwość skorzystania oferty jednej z czterech firm, które opierają się zarówno na telewizji, jak i internecie.

Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać spotkanie Włochy - Polska? Transmisja live w internecie oraz w tv

W kontekście transmisji na żywo akurat z tego pojedynku, raczej nie poczujemy się zbytnio zawiedzeni. Każdy z trzech dostępnych kanałów telewizyjnych wygląda bowiem jakościowo kapitalnie, dlatego też możliwości jest wiele. Do głosu dojdzie antena Polsat Sport, TVP Sport oraz TVP 1.

Zobacz także: Mecze Ligi Narodów w internecie

Z kolei jeśli chodzi o internet, to jesteśmy zmuszeni wspomnieć o jednej platformie. Mowa oczywiście o możliwości witryny sport.tvp.pl, która skupia się na dostarczeniu całkowicie bezpłatnej oferty transmisji live.

Transmisja na żywo w postaci streamu online. Czy jest dostępna?

Poruszając kwestię transmisji na żywo ze spotkań reprezentacyjnych, musimy pogodzić się z tym, że zabraknie możliwości skorzystania z darmowego streamu online. Taka opcja nie pojawi się na stronach Fortuna TV oraz STS TV także i tym razem. Naszą jedyną alternatywą będą równie ciekawe promocje bukmacherskie - na przykład bonusy.

Zobacz również: Włochy - Polska na żywo

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo z meczu Polska - Włochy. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd