Udostępnij:

Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

Eliminacyjna karuzela do Euro 2020 nie zwalnia tempa i już w poniedziałek (10.06.2019 r.) na PGE Narodowym w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski rozegrają czwarty już mecz. Do tej pory biało-czerwoni wygrali wszystkie spotkania, ale w tej serii gier zmierzą się z mocnym Izraelem, który jest wiceliderem grupy. Kibice, którzy nie mogą pojawić się w Warszawie i z wysokości trybun oglądać meczu, mogą zdecydować się na śledzenie potyczki w internecie. Tradycyjnie, mecz Polski będzie można zobaczyć na kilku kanałach. W tym artykule piszemy o legalnych możliwościach oglądania rywalizacji Polska - Izrael. 

Kibice reprezentacji Polski raczej są już przyzwyczajeni do tego, że spotkania drużyny narodowej w ramach eliminacji do Euro 2020 można oglądać na kilku kanałach. Nie inaczej jest w przypadku rywalizacji z Izraelem. Poniedziałkowy mecz będzie bowiem transmitowany na trzech różnych kanałach. 


Mecz Polska - Izrael na żywo w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport


Tak, jak piątkowy mecz z Macedonią, tak i potyczkę z Izraelem będzie można oglądać na trzech kanałach. Są to: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Jeśli chodzi o sam przekaz z PGE Narodowego, to praktycznie nie ma znaczenia na którym kanale będzie się go oglądało. Chyba, że ktoś ma swoje preferencje odnośnie komentarza. Wówczas będzie mógł wybrać komentatorski duet Telewizji Polskiej lub Polsatu Sport. 

Aby legalnie oglądać kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat sport trzeba posiadać do nich dostęp. Jego uzyskanie jest możliwe poprzez wykupienie jednego z dostępnych pakietów u operatorów telewizyjnych lub internetowych. Jednym z nich jest platforma Player+ Box. Pozwala ona na oglądanie kanałów TVP i TVP Sport (oraz pozostałych znajdujących się w telewizji naziemnej). Aby uzyskać dostęp do kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w ramach Player+ Box wystarczy odpowiednio podłączyć antenę do dekodera. 


Drugą opcją, jaką mają kibice jest wybór platformy Netia. Ona pozwala uzyskać dostęp nie tylko do TVP 1 i TVP Sport, ale również do Polsatu Sport (po wyborze odpowiedniego pakietu). Więcej informacji na temat tej oferty można uzyskać w linku poniżej. 

Poniedziałek, 10 czerwca: 


godz. 20:30: studio przed meczem Polska - Izrael
godz. 20:35: mecz Polska - Izrael

godz. 18:30: studio przed meczem Polska - Izrael
godz. 20:35: mecz Polska - Izrael
godz. 22:30: studio po meczu Polska - Izrael

godz. 18:00: studio przed meczem Polska - Izrael
godz. 20:35: mecz Polska - Izrael
godz. 22:30: studio po meczu Polska - Izrael
godz. 23:30: magazyn eliminacji mistrzostw Europy

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?

    W niedzielę, 16 czerwca piłkarze młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w rozgrywanych we Włoszech piłkarskich mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej...

  2. Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

    Eliminacyjna karuzela do Euro 2020 nie zwalnia tempa i już w poniedziałek (10.06.2019 r.) na PGE Narodowym w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski rozegrają czwarty już mecz. Do tej...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

    Mimo że sezon klubowy 2018/2019 oficjalnie już się zakończył, to kibice piłki nożnej nie mają prawa narzekać na brak wrażeń. Obecnie trwają rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata do...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany


Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

Zgłoś błąd