Udostępnij:

Liga Mistrzów: gdzie oglądać na żywo mecz Barcelona - Liverpool?

Środowy wieczór (01.05.2019 r.) dla wielu piłkarskich kibiców ma być prawdziwą ucztą sportowych emocji. Właśnie na ten dzień, dokładnie na godzinę 21:00 zaplanowano półfinałowy mecz Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona podejmie Liverpool FC. Obie drużyny prezentują ofensywny styl gry i obie znajdują się w bardzo wysokiej formie. Właśnie to sprawia, że zainteresowanie i oczekiwania fanów są bardzo duże. Aby ułatwić kibicom obejrzenie tego spotkania, przygotowaliśmy informacje na temat legalnych transmisji dostępnych na żywo w internecie. 

W sezonie 2018/2019 prawami do pokazywania europejskich pucharów (Ligi Mistrzów i Ligi Europy) w polskiej telewizji dysponuje Cyfrowy Polsat. Na jego kanałach można oglądać wszystkie spotkania Champions League. Jeden mecz z danej serii, zawsze w środę, pokazuje z kolei Telewizja Polska. 

Barcelona - Liverpool na żywo w Polsacie Sport Premium 1

Akurat mecz FC Barcelona - Liverpool FC będzie pokazywany na specjalnym kanale Polsat Sport Premium 1. Bezpośredni przekaz z Camp Nou jest planowany na godzinę 20:50. Wcześniej, już od godziny 18:00 będzie trwała transmisja studia z zaproszonymi gośćmi i ekspertami. Aby legalnie oglądać Polsat Sport Premium 1 należy wkupić specjalny pakiet abonamentowy na platformie, która go oferuje. Jedną z nich jest Netia. Szczegóły dostępne w linku poniżej. 

          Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium w Netii 

Liga Mistrzów na żywo w TVP 1 i TVP Sport

Jak już pisaliśmy, w środy mecze Ligi Mistrzów pokazuje Telewizja Polska. Potyczka Barcelony z Liverpoolem będzie dostępna na TVP 1 i TVP Sport. W tym drugim przypadku jednak nieco nietypowo, bo transmisja rozpocznie się z małym opóźnieniem. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na 21:00, a przekaz zaplanowany jest na 21:10. W TVP 1 mecz będzie dostępny od początku. Oba kanały są dostępne zarówno na platformie Netia, jak również w usłudze Player+ BOX. Po podłączeniu anteny do cyfrowej telewizji naziemnej daje on możliwość oglądania wszystkich kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. W ich skład wchodzą TVP 1 i TVP Sport. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Środa, 1 maja 2019: 

godz. 18:00: studio przed meczem Barcelona - Liverpool (Polsat Sport Premium 1)

godz. 20:50: mecz Barcelona - Liverpool (Polsat Sport Premium 1)

godz. 20:55: mecz Barcelona - Liverpool (TVP 1)

godz. 21:10: mecz Barcelona - Liverpool (TVP Sport)

godz. 22:50: studio po meczu  Barcelona - Liverpool (Polsat Sport Premium 1)

godz. 23:00: skróty meczów Ligi Mistrzów (TVP 1 / TVP Sport)

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Liga Mistrzów: gdzie oglądać na żywo mecz Barcelona - Liverpool?

Zgłoś błąd