Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?

W środowy wieczór (17.07.2019 r.) poznamy kolejne drużyny, które awansowały do drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Dokładnie o godzinie 20:00 walkę o tę fazę rozgrywek rozpoczną piłkarze Piasta Gliwice, którzy w rewanżowym meczu zagrają na własnym terenie z BATE Borysów. Sprawa awansu jest otwarta, ponieważ w pierwszej potyczce padł remis 1:1. Z racji tego zainteresowanie ze strony polskich kibiców jest spore. W niniejszym artykule podpowiadamy w jaki sposób można legalnie obejrzeć środowy mecz na żywo w internecie. 

W przypadku pierwszego spotkania Piasta z BATE prawami do transmisji dysponowała Telewizja Polska. W ostatniej chwili jej przedstawiciele dogadali się z białoruskim operatorem i pokazali mecz na TVP Sport. Co ciekawe, prawami do transmisji rewanżu nie dysponuje już Telewizja Polska, lecz Cyfrowy Polsat. Poza tą platformą żadna inna polska telewizja nie będzie pokazywała starcia o drugą rundę eliminacji do LM. 

Mecz Piast – BATE na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1

Rewanżowe spotkanie będzie dostępne aż na trzech kanałach Cyfrowego Polsatu: Polsat SportPolsat Sport Premium 1 i Super Polsat. W dwóch pierwszych przypadkach już o godzinie 19:00 wystartuje przedmeczowe studio, w którym będzie można usłyszeć ekspercki głos. Dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o 19:50 rozpocznie się natomiast bezpośrednia transmisja ze stadionu w Gliwicach. Jeśli w regulaminowym czasie nie nastąpi rozstrzygnięcie, to konieczna będzie dogrywka, a może nawet rzuty karne. Niezależnie od rozwoju sytuacji kibice będą mogli to zobaczyć na w/w kanałach. Po spotkaniu natomiast zaplanowano kolejne studio, w którym analizowane będzie spotkanie. 

Aby legalnie oglądać kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 należy posiadać wykupiony do nich dostęp. Można skorzystać z bogatej oferty platformy Netia, która w swoich pakietach udostępnia swoim abonentom oba te kanały. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajduje się w linku poniżej. 

         Oglądaj kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 w Netii 

Piast – BATE online w Super Polsacie

Poza transmisją na kodowanych kanałach przedstawiciele Cyfrowego Polsatu podjęli decyzję o tym, że mecz będzie pokazany również na odkodowanym kanale – Super Polsat. Jedną z możliwości na jego oglądanie na żywo daje platforma Player+ Box. Pozwala ona na podłączenie anteny do dekodera i odbieranie kanałów telewizji naziemnej, w tym Super Polsatu. Przekaz ze stadionu w Gliwicach rozpocznie się o godzinie 19:50. 

      Oglądaj kanał Super Polsat w usłudze Player+ Box 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?

Zgłoś błąd