Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?

W środowy wieczór (17.07.2019 r.) poznamy kolejne drużyny, które awansowały do drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Dokładnie o godzinie 20:00 walkę o tę fazę rozgrywek rozpoczną piłkarze Piasta Gliwice, którzy w rewanżowym meczu zagrają na własnym terenie z BATE Borysów. Sprawa awansu jest otwarta, ponieważ w pierwszej potyczce padł remis 1:1. Z racji tego zainteresowanie ze strony polskich kibiców jest spore. W niniejszym artykule podpowiadamy w jaki sposób można legalnie obejrzeć środowy mecz na żywo w internecie. 

W przypadku pierwszego spotkania Piasta z BATE prawami do transmisji dysponowała Telewizja Polska. W ostatniej chwili jej przedstawiciele dogadali się z białoruskim operatorem i pokazali mecz na TVP Sport. Co ciekawe, prawami do transmisji rewanżu nie dysponuje już Telewizja Polska, lecz Cyfrowy Polsat. Poza tą platformą żadna inna polska telewizja nie będzie pokazywała starcia o drugą rundę eliminacji do LM. 

Mecz Piast – BATE na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1

Rewanżowe spotkanie będzie dostępne aż na trzech kanałach Cyfrowego Polsatu: Polsat SportPolsat Sport Premium 1 i Super Polsat. W dwóch pierwszych przypadkach już o godzinie 19:00 wystartuje przedmeczowe studio, w którym będzie można usłyszeć ekspercki głos. Dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o 19:50 rozpocznie się natomiast bezpośrednia transmisja ze stadionu w Gliwicach. Jeśli w regulaminowym czasie nie nastąpi rozstrzygnięcie, to konieczna będzie dogrywka, a może nawet rzuty karne. Niezależnie od rozwoju sytuacji kibice będą mogli to zobaczyć na w/w kanałach. Po spotkaniu natomiast zaplanowano kolejne studio, w którym analizowane będzie spotkanie. 

Aby legalnie oglądać kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 należy posiadać wykupiony do nich dostęp. Można skorzystać z bogatej oferty platformy Netia, która w swoich pakietach udostępnia swoim abonentom oba te kanały. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajduje się w linku poniżej. 

         Oglądaj kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 w Netii 

Piast – BATE online w Super Polsacie

Poza transmisją na kodowanych kanałach przedstawiciele Cyfrowego Polsatu podjęli decyzję o tym, że mecz będzie pokazany również na odkodowanym kanale – Super Polsat. Jedną z możliwości na jego oglądanie na żywo daje platforma Player+ Box. Pozwala ona na podłączenie anteny do dekodera i odbieranie kanałów telewizji naziemnej, w tym Super Polsatu. Przekaz ze stadionu w Gliwicach rozpocznie się o godzinie 19:50. 

      Oglądaj kanał Super Polsat w usłudze Player+ Box 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?

Zgłoś błąd