Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

Mimo że sezon klubowy 2018/2019 oficjalnie już się zakończył, to kibice piłki nożnej nie mają prawa narzekać na brak wrażeń. Obecnie trwają rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata do lat 20, lada moment rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy, a w eliminacjach do mistrzostw Europy będą walczyć reprezentanci Polski. Już w piątek (07.06.2019 r.) podopieczni trenera Jerzego Brzęczka zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Macedonii. Kibice będą mogli obejrzeć ten mecz legalnie w internecie. Podpowiadamy, jak i gdzie. 

Eliminacyjne spotkania biało-czerwonych są pokazywane na kanałach Telewizji Polskiej oraz Cyfrowego Polsatu. To te dwie platformy posiadają bowiem prawa do transmitowania potyczek z udziałem Polaków. 

Mecz Macedonia - Polska na żywo w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport

Wyjazdowe spotkanie Polaków z drużyną Macedonii na żywo będzie pokazywane na trzech kanałach: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Aby móc je w pełni legalnie oglądać należy posiadać wykupiony dostęp do platformy, która go oferuje. Jedną z nich jest platforma Netia, która w swojej ofercie abonamentowej posiada wszystkie wymienione kanały. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą tego operatora telewizyjnego należy wejść w poniższy link. 

        Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport w Netii 

Jeśli komuś szczególnie nie zależy na tym, aby mecz oglądać na Polsacie Sport, lecz na TVP 1 lub TVP Sport, to może zdecydować się na wybór platformy Player+Box. Daje ona możliwość podłączenia anteny, aby uzyskać dostęp do kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. Wśród nich znajdują się wymienione już TVP 1 i TVP Sport. Więcej o usłudze Player+Box i jej możliwościach można znaleźć w linku poniżej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 


Piątek, 07.06.2019 r.

TVP 1:

godz. 20:30: studio przed meczem Macedonia - Polska

godz. 20:35: mecz Macedonia - Polska

TVP Sport

godz. 19:30: studio przed meczem Macedonia - Polska

godz. 20:35: mecz Macedonia - Polska

godz. 22:50: studio po meczu Macedonia - Polska

Polsat Sport

godz. 18:00: studio przed meczem Macedonia - Polska

godz. 20:35: mecz Macedonia - Polska

godz. 22:50: studio po meczu Macedonia - Polska

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  2. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

  3. Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

    W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

Zgłoś błąd