Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa oraz telewizyjna stanowią tutaj cztery możliwości.

Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać spotkanie Pogoń Szczecin - Legia Warszawa? Oferta transmisji live w tv oraz w Internecie

W kontekście transmisji na żywo akurat z tego pojedynku, musimy zahaczyć przede wszystkim o ofertę tradycyjną. W telewizji mecz Pogoni z Legią będzie obecny na dwóch kanałach: Canal+Sport oraz Canal+Sport 3.

Zobacz także: Transmisja live z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Z kolei, jeśli chodzi o Internet, to grzechem byłoby pominięcie propozycji platform Player.pl oraz Canal+Online. Zdecydowanie korzystniejsza wydaje się druga z firm, ponieważ stawia na darmowe, premierowe trzydzieści dni.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Transmisja live jako stream online - czy istnieje?

Na tym niestety oferty się kończą. Popularne firmy STS TV czy Fortuna TV nie przewidują bowiem dostarczenia nam streamu online, ponieważ mogą to uczynić przy okazji innych rozgrywek. Na nas czeka jedynie jeden z kilku aspektów bukmacherskich. Dobrze wyglądają przede wszystkim promocje.

Zobacz także: PKO Ekstraklasa w Internecie

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd