Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Sprawa dotycząca transmisji na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool wygląda całkiem interesująco. Już teraz wiemy bowiem, że sygnał zostanie nadany w trzech miejscach, różniących się tylko kanałem dostarczania.

Gdzie oglądać mecz Manchester City - Liverpool? Transmisja live na dwa sposoby

W kontekście rywalizacji Manchesteru City z Liverpoolem, naszym obowiązkiem jest wspomnienie przede wszystkim o kwestii transmisji telewizyjnej. Sposób tradycyjny jest tutaj uzależniony tylko i wyłącznie od kanału Canal+Sport.

Zobacz również: Angielska Premier League

Świetną alternatywę zapewnią nam z kolei platformy Player.pl oraz Canal+Online. Coraz więcej klientów bardziej stawia na firmę numer dwa, ponieważ gwarantuje ona dostęp do propozycji darmowego miesiąca.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Czy dostępny jest stream online?

Jeśli chodzi o ten pojedynek, nie znajdziemy okazji, by zahaczyć o propozycję darmowego streamu online. Taką formę transmisji na żywo, strony STS TV oraz Fortuna TV proponują nam przy okazji innych rozgrywek. Naszą szansą w temacie tych witryn będą więc tylko aspekty bukmacherskie.

Zobacz także: Manchester City - Liverpool na żywo

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?

    Premier League jest najlepszą ligą w Europie, Nie jest to jedynie opinia, lecz dowodzi tego ranking UEFA, gdzie Premier League ma znaczną przewagę nad drugą w stawce hiszpańską La Liga....

  2. Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)

    Zbliżający się weekend przyniesie nam kilka ciekawych spotkań w najlepszych, europejskich ligach piłkarskich. Najciekawiej wydaje się być na Półwyspie Apenińskim, choć w naszej rodzimej...

  3. Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w NoblebetLuksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

    Noblebet od jakiegoś czasu świetnie sobie radzi w świecie bukmacherki. Firma prowadzi przede wszystkim ciekawe promocje, ale także wprowadza innowacyjne rozwiązania na polskim rynku....

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd