Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?

Sprawa dotycząca transmisji na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool wygląda całkiem interesująco. Już teraz wiemy bowiem, że sygnał zostanie nadany w trzech miejscach, różniących się tylko kanałem dostarczania.

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Manchester City - Liverpool? Transmisja live na dwa sposoby

W kontekście rywalizacji Manchesteru City z Liverpoolem, naszym obowiązkiem jest wspomnienie przede wszystkim o kwestii transmisji telewizyjnej. Sposób tradycyjny jest tutaj uzależniony tylko i wyłącznie od kanału Canal+Sport.

Zobacz również: Angielska Premier League

Świetną alternatywę zapewnią nam z kolei platformy Player.pl oraz Canal+Online. Coraz więcej klientów bardziej stawia na firmę numer dwa, ponieważ gwarantuje ona dostęp do propozycji darmowego miesiąca.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Czy dostępny jest stream online?

Jeśli chodzi o ten pojedynek, nie znajdziemy okazji, by zahaczyć o propozycję darmowego streamu online. Taką formę transmisji na żywo, strony STS TV oraz Fortuna TV proponują nam przy okazji innych rozgrywek. Naszą szansą w temacie tych witryn będą więc tylko aspekty bukmacherskie.

Zobacz także: Manchester City - Liverpool na żywo

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo ze spotkania Manchester City - Liverpool. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd