Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkań w dniach 26-27.12. Gdzie oglądać w tv lub w internecie?

Podczas nadchodzącego weekendu propozycja czysto sportowa, jeśli chodzi o piłkę nożną, jest mocno ograniczona. Wszystko dlatego, że z wiadomych przyczyn swoje spotkania rozgrywać będzie tylko angielska Premier League. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły transmisji na żywo z wszystkich najbardziej interesujących spotkań. W tym gronie znajdzie się oczywiście możliwość transmisji w tv oraz w internecie. Gdzie oglądać najciekawsze pojedynki?

Transmisja na żywo ze spotkań w dniach 26-27.12. Gdzie oglądać w tv lub w internecie?Fot. shutterstock.com

Transmisja na żywo ze spotkań 15. kolejki Premier League. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?

Na nasze nieszczęście oferta transmisji live w ten weekend będzie mocno ograniczona. Musimy jednak szukać plusów, dlatego też warto zahaczyć o kilka spotkań na szczeblu Premier League. Już w najbliższą sobotę, 26 grudnia, od godziny 13:30 czeka nas jeden z hitów tej serii gier. Naprzeciw siebie staną drużyny Leicester City oraz Manchesteru United, czyli wicelider oraz trzecia siła w tabeli. Transmisja na żywo dotknie oczywiście telewizji, a konkretniej mówiąc anteny Canal+Sport. Z kolei live stream to oferta, za której dostarczenie odpowiedzialne będą platformy Canal+Online oraz Player.

Mecz Leicester City - Manchester United na żywo

W ten sam dzień, równie atrakcyjnie kształtuje się perspektywa dotycząca rywalizacji derbowej - Arsenalu z Chelsea. Walka o przywództwo w stolicy Anglii rozpocznie się w sobotę, ale od godziny 18:30. Transmisję na żywo prosto z Emirates Stadium przeprowadzą na całe szczęście te same firmy. Sygnał nadawany tradycyjnie dotknie zatem kanału Canal+Sport, a live stream online skupi się na platformach Canal+Online oraz Player.

Transmisja na żywo ze starcia Arsenal - Chelsea

Gdzie oglądać na żywo mecze 15. kolejki Premier League? Live stream w internecie oraz transmisja w tv

Analizując szczegóły propozycji transmisji na żywo, nie możemy także pomijać tego, co zobaczymy kolejnego dnia. 27 grudnia, czyli w niedzielę, również czekają na nas bardzo interesujące pojedynki. Od godziny 17:30 na murawę Anfield wybiegną drużyny Liverpoolu oraz West Bromwich Albion. Transmisja na żywo z tego wydarzenia skupi się na propozycji dwóch typów. W telewizji możemy liczyć na antenę Canal+Sport, a w internecie na live stream w witrynach Player oraz Canal+Online.

Liverpool - West Bromwich Albion. Transmisja live

W ten sam dzień, swój pojedynek rozegra także niedawny lider angielskiej Premier League. Transmisja live ze spotkania Wolverhampton - Tottenham powinna wygląda praktycznie tak samo, jak ma to miejsce przy okazji wyżej wymienionych starć. Swoje do ugrania będzie mieć kanał Canal+Sport, a jeśli chodzi o internet, to najwięcej do powiedzenia powinny mieć platformy Player oraz Canal+Online. Sam mecz zaplanowano na niedzielę, ale na godzinę 20:15.

Transmisja live z meczu Wolverhampton - Tottenham

Mecze angielskiej Premier League

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

    Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

  2. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja...Transmisja na żywo ze spotkań w dniach 26-27.12. Gdzie oglądać w tv lub w internecie?

Zgłoś błąd