Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkań pierwszej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo w ramach pierwszej kolejki Ligi Europy powinna zadowolić praktycznie każdego. Wszystko, na co natrafimy przy tej okazji wygląda bowiem na naprawdę atrakcyjne, a już na pewno jeśli chodzi o sprawę różnorodności. Do głosu w zakresie dostarczenia sygnału dojdą przecież możliwości telewizyjne oraz internetowe, a więc bardzo odległe w kontekście ogólnej charakterystyki.

Transmisja na żywo ze spotkań pierwszej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać spotkania Ligi Europy? Propozycja transmisji live w tv oraz w Internecie

Skupiając się na transmisji na żywo z rozgrywek Ligi Europy, jesteśmy zobowiązani do tego, by powiedzieć sobie najwięcej o propozycji tradycyjnej. W telewizji spotkania tych rozgrywek pokaże oczywiście stacja Polsat, a konkretniej płatne kanały Polsat Sport Premium. Poza tym, wybrane spotkania pokaże także TVP Sport, a także otwarte anteny Telewizji Polskie.

Jeśli chodzi o ofertę transmisji live w Internecie, to najlepiej wygląda platforma Ipla. Właściciele tej strony stawiają oczywiście na odpłatne pakiety. Cena zależy od szerokości, aczkolwiek musimy liczyć się z tym, że mniej niż czterdzieści złotych miesięcznie nie będziemy mogli zapłacić.

Stream online w Internecie - czy jest taka możliwość?

W przypadku meczów Ligi Europy transmisja live w Internecie kończy się na tym, o czym wspomnieliśmy wyżej. Nie dojdą bowiem do głosu nawet zakładki Fortuna TV oraz STS TV, które proponują zazwyczaj dostęp darmowego streamu online. Z pustymi rękoma na szczęście nie zostaniemy. Bardzo dobrą alternatywą pozostanie przecież aspekt czysto bukmacherski, a konkretniej bonusy powitalne czy cykliczne.

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo ze spotkań pierwszej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd