Udostępnij:

Transmisja na żywo z wrześniowych meczów Polaków. Live stream w internecie oraz sygnał w tv

Transmisja na żywo z eliminacyjnych spotkań reprezentacji Polski zapowiada się naprawdę ciekawie. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły na wszystkie trzy spotkania, ukazując zarówno nadawanie telewizyjne, jak i internetowe. Gdzie oglądać te starcia w transmisji live?

Transmisja na żywo z wrześniowych meczów Polaków. Live stream w internecie oraz sygnał w tvFot. shutterstock.com

Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać wrześniowe mecze Polaków?

Podczas wrześniowego zgrupowania, reprezentacja Polski musi na początek skoncentrować się na rywalizacji z Albanią. Ten pojedynek zaplanowano na czwartek 2 września, na godzinę 20:45. Za dostarczenie transmisji na żywo odpowiedzialna będzie z kolei Telewizja Polska, która proponuje nam tutaj anteny TVP 1 oraz TVP Sport, a także darmową witrynę internetową sport.tvp.pl.

Transmisja live z meczu Polska - Albania

Trzy dni później, a zatem w niedzielę 5 września, o godzinie 20:45 Polskę czeka najłatwiejszy z możliwych pojedynków. W meczu wyjazdowym podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z San Marino, a transmisja live raczej nie wygląda zbyt zaskakująco. Znów musimy powiedzieć o dwóch kanałach tv TVP Sport czy TVP 1. Stawkę uzupełni także platforma internetowa sport.tvp.pl.

San Marino - Polska na żywo

Zmagania na tym zgrupowaniu zakończy hitowe z naszej perspektywy spotkanie z reprezentacją Anglii. W kontekście transmisji na żywo musimy powiedzieć o monopolu Telewizji Polskiej, który zaproponuje nam tutaj anteny tv TVP 1 czy TVP Sport oraz witrynę internetową sport.tvp.pl. Sam pojedynek rozpocznie się w środę 8 września o godzinie 20:45.

Starcie Polska - Anglia. Transmisja live

Eliminacje mistrzostw świata na żywo

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?

    Oferta transmisji live czekająca na nas przed najbliższym weekendem, musi zachęcić bardzo dużo osób. Do wyboru będziemy bowiem mieli wszystkie spotkania najciekawszych i najlepszych...

  2. Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

    Transmisja na żywo z meczów pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów jawi się jako niezwykle atrakcyjny aspekt. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły dotyczące...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Rywalizacja między największymi klubami w Europie wróci do nas na dobre. Stanie się to podczas najbliższego weekendu, dlatego też wydaje się warte skupienie na propozycji transmisji...

Transmisja na żywo z wrześniowych meczów Polaków. Live stream w internecie oraz sygnał w tv

Zgłoś błąd