Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczów w dniach 19-20.12. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?

Propozycja dotycząca nadchodzącego weekendu w sposób klarowny skoncentruje się nie tylko na kwestiach rywalizacji czysto piłkarskiej. Do głosu dojdzie bowiem oferta transmisji na żywo, ponieważ jest to aspekt, który przed pierwszym gwizdkiem sędziego kibiców interesuje najbardziej. W tym tekście przedstawimy szczegóły dotyczące zarówno live streamu w internecie, jak i możliwości transmisji tv. Oczywiście skupi się to na wybranych spotkaniach, ponieważ nie wszystkie warto opisywać. Gdzie na żywo oglądać poszczególne spotkania?

Transmisja na żywo z meczów w dniach 19-20.12. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?Fot. shutterstock.com

Transmisja na żywo ze spotkań 13. kolejki włoskiej Serie A. Live stream w internecie oraz transmisja w tv

Analizę konkretów związanych z transmisją live, warto zacząć od 13. kolejki na Półwyspie Apenińskim. Bardzo interesująco zapowiada się tutaj bowiem mecz Parma - Juventus. Kiedy i gdzie odbędzie się ten mecz? Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi już w najbliższą sobotę - 19 grudnia, o godzinie 20:45. Transmisja na żywo dotknie z kolei przede wszystkim kanału Eleven Sports 1, ale i live streamu w internecie. Droga online przy okazji tego starcia skupi się na takich platformach, jak STS TV, Fortuna TV, Player oraz Canal+Online.

Rozgrywki włoskiej Serie A

Parma - Juventus na żywo

Oferta transmisji live z meczów 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gdzie oglądać je na żywo?

W kontekście rozgrywek rozgrywanych na polskiej ziemi, powinniśmy wyróżnić w pierwszej kolejności jedno spotkanie. Chodzi o sobotni mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Sam pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00, a transmisja na żywo skoncentruje się na więcej niż tylko jeden opcji. W samej telewizji czekają już na nas aż trzy anteny: TVP Sport, Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Zresztą, jeśli chodzi o live stream to nie jest wcale gorzej. Swoje do ugrania będą miały takie strony, jak Player, Canal+Online czy sport.tvp.pl

Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków

Mecze polskiej Ekstraklasy

Transmisja live ze spotkań w 13. kolejce Bundesligi. Gdzie dostępny będzie sygnał w tv i live stream?

Bardzo interesująco kształtuje się również możliwość dotycząca rywalizacji za naszą zachodnią granicy. W 13. serii gier Bundesligi dojdzie przede wszystkim do starcia lidera - Bayeru Leverkusen, z drugą drużyną tabeli - Bayernem Monachium. Spotkanie to zaplanowano na najbliższą sobotę, punktualnie na godzinę 18:30. Za transmisję live odpowiedzialny będzie oczywiście kanał Eleven Sports 1, ale i cztery platformy zajmujące się dostarczaniem live streamu. Chodzi o witryny STS TV, Fortuna TV, Player oraz Canal+Online.

Spotkanie Bayer Leverkusen - Bayern Monachium na żywo

Bundesliga w tv oraz w internecie

Mecze 14. kolejki hiszpańskiej La Liga. Transmisja na żywo w tv oraz w internecie

Mówiąc nieco szerzej o transmisji live z wybranych spotkań w topowych ligach europejskich, grzechem byłoby pominięcie oferty na hiszpańską La Ligę. Tutaj naprzeciw siebie staną przede wszystkim piłkarze FC Barcelony oraz Valencii. To bardzo interesujące starcie rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 16:15. Jeśli chodzi o tv, to monopolem będzie mógł się pochwalić kanał Eleven Sports 1. Za live stream odpowiedzialne będą z kolei cztery platformy: Player, Canal+Online, Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja na żywo ze spotkania FC Barcelona - Valencia

Drugim pojedynkiem, które z pewnością przyciągnie przed wybrane odbiorniki konkretną liczbę odbiorców będzie starcie Eibar - Real Madryt. Tak się składa, że transmisja live w internecie powinna wyglądać tak samo - w końcu do głosu dojdą te same strony. Zmianie ulega z kolei transmisja na żywo w tv, ponieważ tutaj najwięcej do powiedzenia będzie mieć antena Canal+Sport 2. Mecz zaplanowano na niedzielę, 20 grudnia, na godzinę 21:00.

La Liga w transmisji live

Eibar - Real Madryt w tv oraz w internecie

Transmisja na żywo ze spotkań 14. kolejki Premier League. Live stream w internecie oraz sygnał w tv

W temacie meczów rozgrywanych na angielskich boiskach, w ramach 14. serii gier, naszym obowiązkiem stanie się wyróżnienie chociażby spotkania Crystal Palace - Liverpool. Transmisja na żywo z tego meczu będzie obecna zarówno w tv, jak i w internecie. Sygnał nadawany tradycyjnie dotknie tylko i wyłącznie anteny Canal+Sport 2. Lepiej zapowiada się tutaj live stream, ponieważ możemy oczekiwać dostępności do platform Canal+Online oraz Player. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu zaplanowano na sobotę, na godzinę 13:30.

Mecz Crystal Palace - Liverpool

Na tym oferta dotycząca Premier League się nie kończy. Hitem tej kolejki będzie bowiem spotkanie Tottenham - Leicester City. Pojedynek dwóch drużyn z czołówki tabeli rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:15, a transmisja na żywo będzie obecna na antenie Canal+Sport. Propozycja transmisji online skupi się na tych samych stronach co przy okazji poprzedniej rywalizacji.

Premier League w internecie oraz w tv

Transmisja na żywo z meczu Tottenham - Leicester City

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

    Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

  2. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja...Transmisja na żywo z meczów w dniach 19-20.12. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?

Zgłoś błąd