Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczów drugiej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?

W kontekście drugiej kolejki rozgrywek Ligi Europy, mamy to szczęście, że transmisja na żywo jest naprawdę atrakcyjna. Do głosu w zakresie dostarczania sygnału dojdzie kilka firm, które koncentrują się na zupełnie innych rodzajach transmisji. Czekają na nas bardzo zróżnicowane oferty telewizyjne oraz internetowe.

Transmisja na żywo z meczów drugiej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać spotkania drugiej serii Ligi Europy? Transmisja live na dwa sposoby

Rozgrywki Ligi Europy, z uwagi na obecność jednego polskiego zespołu, są dla wielu Polaków interesujące. Ważna będzie zatem transmisja na żywo w wybranych miejscach. Jeśli chodzi o telewizję, to do głosu dojdzie przede wszystkim grupa Polsat i kanały Polsat Sport Premium. Nie możemy jednak pominąć transmisji live na antenach Telewizji Polskiej.

Mówiąc zaś o internecie, to bardzo dobrze powinna pokazać się platforma Ipla. Stawia ona na odpłatne świadczenie usługi, aczkolwiek cena za miesięczny dostęp zaczyna się już od czterdziestu złotych.

Propozycja streamu online - czy istnieje?

W zakresie transmisji na żywo nie możemy powiedzieć nic więcej. Meczów o zwycięstwo w Lidze Europy nie pokażą nam strony STS TV oraz Fortuna TV, które są odpowiedzialne za stream online. On opiera się na dostępie do innych rozgrywek. Na nas czekają jednak równie ciekawe oferty bukmacherskie.

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo z meczów drugiej kolejki Ligi Europy. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd