Udostępnij:

Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

Transmisja na żywo z meczów pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów jawi się jako niezwykle atrakcyjny aspekt. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać wybrane pojedynki, zwłaszcza te, które można uznać za absolutne hity. Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów w tv oraz w internecie?

Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?Fot. shutterstock.com

Transmisja live ze spotkań pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie oraz transmisja w tv

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów uraczą nas przede wszystkim pięcioma hitowymi starciami. Już w najbliższy wtorek 14 września, punktualnie o godzinie 21:00 o pierwsze punkty zagrają piłkarze FC Barcelony oraz Bayernu Monachium. Transmisja live z tego starcia będzie obecna na kanale tv Polsat Sport Premium 1 oraz na platformie internetowej Polsat Box. Witryna ta w okresie 30 dni wykosztuje nas na równe 40 PLN.

FC Barcelona - Bayern Monachium. Transmisja na żywo

W tym samym dniu, również o godzinie 21:00 sezon 2021/22 w Lidze Mistrzów rozpocznie obrońca tytułu. Chelsea czeka z pozoru łatwa rywalizacja, ponieważ jej przeciwnikiem będzie rosyjski Zenit Sankt-Petersburg. Oferta transmisji na żywo wygląda raczej standardowo, ponieważ do anteny tv Polsat Sport Premium 4 oraz na stronie internetowej Polsat Box.

Mecz Chelsea - Zenit Sankt-Petersburg live

Gdzie oglądać spotkania pierwszej serii gier w Lidze Mistrzów? Transmisja w tv oraz w internecie

Oferta transmisji live musi skupić się także na kilku spotkaniach środowy. 15 września naprzeciw siebie staną chociażby drużyny Interu oraz Realu Madryt. Mecz ten doczeka się najlepszej oprawy w transmisji na żywo, gdyż do anteny tv Polsat Sport Premium 1 dołączą kanały TVP 1 oraz TVP Sport. Z kolei w internecie do platformy Polsat Box należy dodać darmową witrynę sport.tvp.pl.

Transmisja na żywo z meczu Inter - Real Madryt

W środę o godzinie 21:00 swój mecz rozpoczną także ekipy Liverpoolu oraz AC Milanu. Historyczną rywalizację, jeśli chodzi o rynek europejski, będziemy mogli obejrzeć na żywo, na kanale tv Polsat Sport Premium 2. Transmisja live w internecie skoncentruje się z kolei na platformie Polsat Box, która stanowi pewną nowość na rynku.

Liverpool - AC Milan na żywo

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów stosunkowo ciekawie powinno być również w spotkaniu Manchesteru City z RB Lipsk. Ten pojedynek w transmisji na żywo skupi się na antenie tv Polsat Sport Premium 3, która jest dostępna po wykupieniu dodatkowego pakietu. To samo należy powiedzieć o nowej witrynie internetowej Polsat Box.

Starcie Manchester City - RB Lipsk live

Mecze Ligi Mistrzów na żywo

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?

    Oferta transmisji live czekająca na nas przed najbliższym weekendem, musi zachęcić bardzo dużo osób. Do wyboru będziemy bowiem mieli wszystkie spotkania najciekawszych i najlepszych...

  2. Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

    Transmisja na żywo z meczów pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów jawi się jako niezwykle atrakcyjny aspekt. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły dotyczące...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Rywalizacja między największymi klubami w Europie wróci do nas na dobre. Stanie się to podczas najbliższego weekendu, dlatego też wydaje się warte skupienie na propozycji transmisji...

Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

Zgłoś błąd