Udostępnij:

Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend niezwykle interesująco, ponieważ będziemy świadkami kilku, naprawdę atrakcyjnych starć. W tym artykule postaramy się przedstawić szczegóły dotyczące wybranych meczów z różnych europejskich lig.

Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieFot. shutterstock.com

Transmisja live z meczów 18. kolejki Serie A. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

Propozycja dotycząca transmisji na żywo w sposób wyraźny dotyka przede wszystkim rozgrywek włoskiej Serie A. Podczas 18. serii gier naprzeciw siebie staną przede wszystkim zespoły walczące o najwyższe cele. Już w piątek, 15 stycznia od godziny 20:45, dojdzie do starcia Lazio - AS Roma. Derby Rzymu będziemy mogli oczywiście zobaczyć na kanale Eleven Sports 1. Transmisja na żywo zgłosi jednak swoją obecność także w internecie - konkretnie na platformach STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, IPLA oraz Player.

Mecz Lazio - AS Roma na żywo

Spotkania ligi włoskiej

Drugim pojedynkiem, który zapowiada się na świetnie podczas tej kolejki, będzie starcie Interu z Juventusem. Mecz ten zaplanowano jednak na niedzielę, 17 stycznia, na godzinę 20:45. Transmisja live jest nam zagwarantowana na antenach Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Świetnie wygląda także oferta live streamu online. Tutaj do głosu dojdą te same platformy co przy okazji wyżej opisanego spotkania.

Transmisja na żywo z meczu Inter - Juventus

Gdzie na żywo oglądać spotkania 16. kolejki Bundesligi? Live stream w internecie oraz sygnał w tv

W kontekście transmisji live, warto zahaczyć także o ofertę dotyczącą ligi niemieckiej. Podczas 16. serii gier Bundesligi dojdzie przede wszystkim do starcia Borussia Dortmund - Mainz. Spotkanie to rozpocznie się już w sobotę, 16 stycznia, o godzinie 15:30. Za transmisję na żywo odpowiedzialny będzie kanał Eleven Sports 1, ale równie dobrze jawi się perspektywa propozycji internetowej. W niej do głosu dojdą platformy STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, IPLA czy Player.

Borussia Dortmund - Mainz na żywo

Dzień później, bo w niedzielę, 17 stycznia, swój mecz rozegrają także drużyny Bayernu Monachium oraz Freiburga. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu wybrzmi punktualnie o godzinie 15:30. W kwestii transmisji na żywo wielkich różnic jednak nie ma. Mamy obowiązek wspomnieć o antenie Eleven Sports 1, a także o platformach wymienionych powyżej.

Rozgrywki ligi niemieckiej

Transmisja na żywo z meczu Bayern Monachium - Freiburg

20. kolejka francuskiej Ligue 1. Gdzie na żywo oglądać wybrane spotkania?

W analizie szczegółów oferty transmisji live nie może zabraknąć także wybranego spotkania francuskiej Ligue 1. Podczas 20. serii gier swój pojedynek rozegrają chociażby ekipy Angers oraz PSG. Rywalizacja ta rozpocznie się w sobotę, 16 stycznia, o godzinie 21:00. Transmisja na żywo dotknie oczywiście anteny telewizyjnej Eleven Sports 2, ale równie dobrze powinien wyglądać live stream w internecie. W nim najwięcej do powiedzenia będą miały platformy STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, IPLA oraz Player.

Mecz Angers - PSG

Liga francuska na żywo

Transmisja na żywo ze spotkań 19. kolejki Premier League. Live stream w internecie oraz sygnał w tv

Propozycja transmisji live mocno zależy również od meczów angielskiej Premier League. Już w sobotę, 16 stycznia od godziny 21:00 o kolejne trzy ligowe punkty powalczą drużyny Leicester City oraz Southampton. Rywalizację tych zespołów pokaże oczywiście antena Canal+Sport, która zostanie jednak wsparta także live streamem w ofercie platform Player oraz Canal+Online.

Leicester City - Southampton na żywo

Angielska Premier League. Transmisja live

Absolutnym hitem tej kolejki Premier League będzie jednak starcie Liverpool - Manchester United. Mecz bezpośrednio o pierwsze miejsce w lidze zaplanowano na niedzielę, 17 stycznia na godzinę 17:30. Transmisja na żywo będzie obecna w ofercie anteny Canal+Sport, ale także na wspomnianych wyżej platformach internetowych Player oraz IPLA.

Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Manchester United

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. UFC 259 Transmisja online. Gdzie oglądać starcie Jana Błachowicza z Israelem Adesanią?UFC 259 Transmisja online. Gdzie oglądać starcie Jana Błachowicza z Israelem Adesanią?

    Gala UFC 259 będzie jednym z najgorętszych wydarzeń zaplanowanych na najbliższy weekend. Dla polskich kibiców powinna mieć ona szczególnie duże znaczenie, ponieważ do pierwszej obrony...

  2. Transmisja na żywo z meczów w dniach 05 - 07.03. Oferta live streamu oraz transmisji w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 05 - 07.03. Oferta live streamu oraz transmisji w tv

    Transmisja na żywo z wybranych spotkań ligowych wydaje się być całkiem szeroka. Można powiedzieć, że sytuacja się powtarza, ponieważ konkretne firmy dochodzą do głosu w każdym tygodniu....

  3. Gdzie na żywo oglądać mecze w dniach 26.02 - 1.03? Transmisja live w tv oraz w internecieGdzie na żywo oglądać mecze w dniach 26.02 - 1.03? Transmisja live w tv oraz w internecie

    Propozycja dotycząca poszczególnych spotkań zaplanowanych na ten weekend jest naprawdę szeroka. Wszystko za sprawą transmisji na żywo, która ponownie powinna znaleźć się czołówce ogólnych...

Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

Zgłoś błąd