Udostępnij:

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań? Transmisja w Internecie oraz w tv

Propozycja dotycząca transmisji na żywo ze spotkania Jagiellonia Białystok - Lech Poznań wygląda więcej niż dobrze. Już teraz możemy napisać, że do głosu dojdą cztery firmy, które zahaczają po równo o ofertę telewizyjną oraz internetową.

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań? Transmisja w Internecie oraz w tvFot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań? Transmisja live w tv oraz w Internecie

Koncentracja na tym, gdzie oglądać spotkania PKO Ekstraklasy doprowadzi nas oczywiście do jednej stacji telewizyjnej. Przy okazji tego starcia najwięcej do powiedzenia będą mieć kanały Canal+Sport oraz Canal+Sport 3.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Z kolei możliwości transmisji live w Internecie stają się domeną dwóch platform. Za pierwszą - Player.pl musimy oczywiście zapłacić, aczkolwiek strona Canal+Online gwarantuje darmowy dostęp przez pierwszy miesiąc użytkowania.

Stream online - czy istnieje?

Ku naszemu niezadowoleniu, w tym miejscu musimy zamknąć zbiór ofert transmisyjnych. Wszystko dlatego, że zakładki STS TV oraz Fortuna TV nie proponują nam streamu online akurat na te rozgrywki. W postaci alternatywy, czekają jednak na nas równie ciekawe oferty bonusów bukmacherskich.

Zobacz również: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań na żywo

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań? Transmisja w Internecie oraz w tv

Zgłoś błąd