Udostępnij:

Czas Sportów Alternatywnych w STS!

Cały czas nie wiadomo kiedy tak naprawdę najważniejsze rozgrywki i wydarzenia sportowe zaczną na nowo żyć swoim życiem. Poznajmy coraz więcej terminów, ale jak będzie – to się dopiero okaże. Tymczasem zakłady bukmacherskie STS wprowadziły coś, co jest pewne niezależnie od tego czy trwa epidemia czy nie – to Sporty Alternatywne. Nowość w ofercie tego bukmachera jest bardzo ciekawa, ponieważ daje graczom wiele możliwości obstawiania ciekawych wydarzeń i gwarantuje spore emocje. Czas poznać szczegóły! 

Czas Sportów Alternatywnych w STS!Fot. shutterstock.com

Sporty Alternatywne, czyli odwzorowanie realnych rozgrywek

Zastąpienie realnego sportu wirtualnymi odpowiednikami prawdopodobnie nigdy nie przełoży się na pełną satysfakcję kibiców. Niemniej jednak taka alternatywna, zwłaszcza w trudnych czasach, jest potrzebna. Tym bardziej, że firma STS dołożyła wszelkich starań, aby Sporty Alternatywne były dobrze dopracowane. Dzięki temu temu bukmacherowi udało się stworzyć system, który świetnie odzwierciedla prawdziwe rozgrywki piłkarskie i tenisowe (wkrótce oferta może być bogatsza o inne dyscypliny). 

 LIGI ALTERNATYWNE W STS  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1229 PLN i typuj ligi alternatywne - więcej na www.STS.pl

Sporty Alternatywne działają przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne oraz statystyki drużyn i zawodników. Wszystkie wydarzenia piłkarskie trwają tyle, ile „normalne” mecze, czyli 90 minut. Spotkania tenisowe natomiast są rozgrywane do momentu wygrania określonej liczby setów przez gracza. 

Bogata oferta na zakłady w ramach Sportów Alternatywnych

Dzięki wprowadzeniu do oferty Sportów Alternatywnych, użytkownicy strony internetowej i aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich STS mają dużo więcej opcji na typowanie i obstawianie wydarzeń. W ramach Sportów Alternatywnych można wybierać spośród piłkarskich lig: angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej czy włoskiej, a ponadto Ligi Mistrzów. Do tego dochodzą turnieje tenisowe. 

 LIGI ALTERNATYWNE W STS  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1229 PLN i typuj ligi alternatywne - więcej na www.STS.pl

Jeśli chodzi o same możliwości obstawiania, to są one praktycznie takie same, jak w przypadku realnych meczów. Można typować klasycznie 1,X,2, dokładne wyniki, liczbę bramek czy setów itp. Zakłady są dostępne w opcjach prematch i LIVE. Boiskowe wydarzenia użytkownicy mogą śledzić dzięki specjalnemu trackerowi. 


Autor: MM

Polecane

  1. FSV Mainz - RB Lipsk. Transmisja na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać live stream?FSV Mainz - RB Lipsk. Transmisja na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać live stream?

    Gdzie oglądać mecz FSV Mainz - RB Lipsk? Warto poznać odpowiedź na to pytanie, ponieważ starcie, które zaplanowano na niedzielę, 24 maja, na godzinę 15:30, może zaważyć na całym układzie...

  2. Schalke - Augsburg. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w internecie i live stream za darmoSchalke - Augsburg. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w internecie i live stream za darmo

    Gdzie oglądać pojedynek Schalke - Augsburg? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ starcie zaplanowane na niedzielę, 24 maja, na godzinę 13:30 pokaże nie tylko kanał...

  3. Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Transmisja na żywo i live online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Transmisja na żywo i live online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

    Dzisiejszą rywalizację między drużynami Bayern Monachium i Eintracht Frankfurt będzie można oglądać na żywo w telewizji na antenie Eleven Sports 1 oraz w internecie na stronach player.pl...

Czas Sportów Alternatywnych w STS!

Zgłoś błąd