Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

Rywalizacja między największymi klubami w Europie wróci do nas na dobre. Stanie się to podczas najbliższego weekendu, dlatego też wydaje się warte skupienie na propozycji transmisji live. W tym artykule postaramy się ukazać wszystkie szczegóły budujące ofertę na największe ligi. Gdzie oglądać mecze ulubionych drużyn?

Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Fot. shutterstock.com

Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze 3. kolejki Serie A?

W kontekście transmisji na żywo mamy okazję zahaczyć o co najmniej kilka interesujących tematów. Dobrą pozycję może mieć włoska Serie A, ponieważ w ramach trzeciej kolejki o ligowe punkty zawalczą między sobą piłkarze Napoli oraz Juventusu. Hitowy pojedynek zaplanowano na sobotę 11 września, na godzinę 18:00. Transmisja live dotknie kanału tv Eleven Sports 1, ale także platform internetowych STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, IPLA czy Player.

Transmisja na żywo z meczu Napoli - Juventus

Włoska Serie A live

PKO BP Ekstraklasa na żywo. Gdzie obejrzeć zmagania w ramach siódmej serii gier?

Niezwykle interesujące pojedynki zdają się na nas czekać również jeśli chodzi o polską PKO BP Ekstraklasę. Najciekawiej powinno być w spotkaniu pomiędzy Rakowem Częstochowa a Lechem Poznań, które rozpocznie się w niedzielę 12 września o godzinie 17:30. Transmisja na żywo zgłosi swoją obecność aż na dwóch antenach tv: Canal+ oraz Canal+Sport 4. Do tego grona należy dodać także strony internetowe Player czy Canal+Online.

Mecz Raków Częstochowa - Lech Poznań live

PKO BP Ekstraklasa. Transmisja na żywo

Niemiecka Bundesliga. Transmisja na żywo ze spotkań 4. kolejki ligowej

Swoje do powiedzenia w kontekście transmisji live zaplanowanej na najbliższy weekend, będzie mieć również liga niemiecka. Już w sobotę o godzinie 18:30 w hitowo zapowiadającym się pojedynku zmierzą się drużyny RB Lipsk oraz Bayernu Monachium. Rywalizacja ta, jeśli chodzi o transmisję live, skoncentruje się na jednym z kanałów na platformie Viaplay. Witryna przez pierwszy miesiąc jest darmowa, a następnie wykosztuje nas na 34 PLN w tym samym okresie rozliczeniowym.

RB Lipsk - Bayern Monachium na żywo

Transmisja live ze spotkań ligi niemieckiej

4. kolejka hiszpańskiej La Liga. Live stream w internecie oraz transmisja w tv z wybranych meczów

Jeśli chodzi o interesujące pojedynki, to taki z pewnością czeka na nas w najbliższej, czwartej kolejce ligi hiszpańskiej. W bezpośrednim spotkaniu o ligowe punkty zmierzą się drużyny Realu Madryt oaz Celty Vigo. Sam mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 21:00, a za dostarczenie transmisji na żywo odpowiedzialny będzie kanał tv Eleven Sports 1. Poza nim, zupełnie za darmo, dostęp do meczu gwarantują witryny STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV. Dodatkowo płatne są z kolei platformy IPLA oraz Player.

Mecz Real Madryt - Celta Vigo na żywo

Hiszpańska La Liga. Transmisja live

Angielska Premier League na żywo. Gdzie oglądać mecze 4. kolejki?

Kończąc rozważania w tym tekście, musimy wspomnieć chociażby o jednym spotkaniu angielskiej Premier League. Już w sobotę o godzinie 16:00 swój mecz rozpoczną zespoły Leicester City oraz Manchesteru City, a sama transmisja na żywo skoncentruje się na kanale tv Canal+Now oraz dodatkowo płatnych platformach Player i Canal+Online. Mecz zostanie rozegrany w ramach czwartej serii gier.

Starcie Leicester City - Manchester City na żywo

Premier League. Transmisja live

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 21 - 23.09?Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 21 - 23.09?

    Transmisja na żywo wybranych pojedynków piłkarskich zapowiada się obiecująco, jeśli chodzi o najbliższe kilkanaście godzin. Właśnie w następnych kilku dniach do głosu dojdą drużyny...

  2. Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?

    Oferta transmisji live czekająca na nas przed najbliższym weekendem, musi zachęcić bardzo dużo osób. Do wyboru będziemy bowiem mieli wszystkie spotkania najciekawszych i najlepszych...

  3. Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

    Transmisja na żywo z meczów pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów jawi się jako niezwykle atrakcyjny aspekt. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły dotyczące...

Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

Zgłoś błąd