Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Inter - AC Milan. Gdzie oglądać?

Propozycja transmisji na żywo ze spotkania Inter - AC Milan, ku naszemu zadowoleniu zahaczy o kilka, naprawdę atrakcyjnych opcji. Do głosu dojdzie aż sześć firm, skupiających się zarówno na możliwościach internetowych jak i telewizyjnych.

Transmisja na żywo z meczu Inter - AC Milan. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Inter - AC Milan? Transmisja live w tv oraz w Internecie

Mówiąc nieco szerzej o ofercie na transmisję na żywo akurat z tego spotkania, bardzo dobrze przedstawić się powinna oferta tradycyjna. W telewizji monopolem pochwali się antena Eleven Sports 2.

Zobacz także: Transmisja live z meczu Inter - AC Milan

W Internecie sam wybór jest znacznie szerszy, ponieważ swoje do ugrania będzie mieć platforma Player.pl oraz Canal+Online. Pierwsza witryna wymaga płacenia cyklicznego abonamentu, z kolei oferta Canal+Online zakłada premierowy miesiąc za darmo.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 2 w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 2 w telewizji internetowej Player

Stream online - jak obejrzeć?

Przy okazji tej rywalizacji bardzo dobrze zapowiada się także możliwość skorzystania ze streamu online. Taką możliwość gwarantują nam strony Superbet TV, STS TV oraz Fortuna TV. Aby otrzymać dostęp, musimy zbudować kupon oparty na zdarzeniach z sekcji live.

Zobacz także: Serie A w Internecie

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Transmisja na żywo z meczu Inter - AC Milan. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd