Udostępnij:

Supergame w zakładach bukmacherskich Superbet. Wygraj 25000 złotych!

Zakłady bukmacherskie Superbet wchodzą na kolejny poziom. Poza samym oczywistym obstawianiem meczów i tworzeniu równie atrakcyjnych zakładów, tym razem nadszedł czas na bardzo szybkie wejście w losowanie nawet 25000 złotych! Na czym polega ta promocja?  W tym artykule przedstawimy wszystkie szczegóły tego bonusu, który dopiero co pojawił się w propozycjach firmy Superbet. Jakie warunki musimy spełnić?

Supergame w zakładach bukmacherskich Superbet. Wygraj 25000 złotych!Fot. shutterstock.com

Super Game jako okazja do wygrania dużych pieniędzy

Do tej pory bonus bukmacherski na jakiejkolwiek stronie legalnego bukmachera kojarzył się ściśle z tworzeniem kuponów. Zakłady bukmacherskie Superbet idą jednak w zupełnie inną stronę. Zakładka Super Game, która pojawiła się ostatnio na stronie tego bukmachera działa na zasadzie pewnego rodzaju quizu. Każdy zarejestrowany gracz może wziąć udział w podziale 25000 złotych. Wszystko, co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na kilka pytań, ściśle związanych z danym meczem i zakładami bukmacherskimi.

Zasady podziału są bardzo proste, ponieważ zakłady bukmacherskie Superbet stosują trzy rodzaje uwarunkowań:

 • 7500 złotych trafi do graczy, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi,
 • 7500 złotych mogą zapisać osoby, które trzy poprawne odpowiedzi,
 • 10000 złotych wygrają ci, którzy zaznaczają cztery trafione odpowiedzi.

Należy jednak pamiętać, że kwoty z tych wariantów są dostarczone do równego podziału, a nie do każdego pojedynczego gracza. Udział w loterii jest całkowicie darmowy.

Autor: Adam Różański

Polecane

 1. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

  Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

 2. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

  Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...

 3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

  Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja...Supergame w zakładach bukmacherskich Superbet. Wygraj 25000 złotych!

Zgłoś błąd