Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Wybrzeże Kości Słoniowej - Norwegia – skrót meczu (30.06.2026)
Wybrzeże Kości Słoniowej
-
Norwegia
-
Norwegia
Mistrzostwa Świata Mundial Katar 2022
Piłka Nożna
AT&T Stadium (Dallas)
Aktualizacja: 30.06.2026 21:00
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Wybrzeże Kości Słoniowej - Norwegia?
Spotkanie Wybrzeże Kości Słoniowej - Norwegia zostało rozegrane w dniu 30.06.2026 o godzinie 19:00.
Jaki był wynik meczu Wybrzeże Kości Słoniowej - Norwegia?
Mecz Wybrzeże Kości Słoniowej - Norwegia zakończył się rezultatem : .
Aktualnościwięcej
Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia: zapowiedź 1/16 finału mistrzostw świata
30.06.2026; Jacek Wiórek
Graham Potter: Szwecja musi rozegrać mecz życia, by pokonać Francję
30.06.2026; Jacek Wiórek
Mundial 2026: Niemcy odwrócili wynik i pokonali Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 – Nagelsmann chwali rezerwowych
21.06.2026; Jacek Wiórek








-
Szwecja
-
Ekwador
-
DR Konga
-
Senegal
-
Bośnia i Hercegowina
-
Austria
-
Chorwacja
Challenger Mediolan
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Piast Gliwice
Stal Mielec
Korona Kielce
Cracovia Kraków
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Piast Gliwice
Stal Mielec