Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Inter Miami - Columbus Crew – skrót meczu (02.08.2026)
Inter Miami
-
Columbus Crew
-
Columbus Crew
MLS
Piłka Nożna
Nu Stadium ()
Aktualizacja: 02.08.2026 3:30
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Inter Miami - Columbus Crew?
Spotkanie Inter Miami - Columbus Crew zostało rozegrane w dniu 02.08.2026 o godzinie 01:30.
Jaki był wynik meczu Inter Miami - Columbus Crew?
Mecz Inter Miami - Columbus Crew zakończył się rezultatem : .
Aktualnościwięcej
Real Madryt nadal chce Alessandro Bastoniego. Inter Mediolan żąda co najmniej 70 mln euro
27.07.2026; Jacek Wiórek
Edin Džeko blisko przedłużenia kontraktu ze Schalke 04, ma pomóc w utrzymaniu w Bundeslidze
27.07.2026; Jacek Wiórek
Bordeaux wykluczony z krajowych rozgrywek. Klub może rozpocząć sezon w szóstej lidze i grozi mu likwidacja
16.07.2026; Jacek Wiórek









ATP Los Cabos
-
Seattle Sounders
Challenger Liberec
-
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec
Korona Kielce
Cracovia
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec