Udostępnij:

PKO BP Ekstraklasa. Gdzie oglądać sezon 2021/22

PKO BP Ekstraklasa. Gdzie oglądać sezon 2021/22Fot. shutterstock.com

Poważne granie w sezonie 2021/22 musimy zacząć od polskiej ligi. PKO BP Ekstraklasa wróciła bowiem najszybciej, dlatego tak naprawdę nie pozostaje nam nic innego, niż oglądanie poczynań poszczególnych drużyn. W tym tekście wskażemy to, gdzie oglądać wybrane pojedynki, a także, jak wyglądają ogólne szczegóły kwestii sportowych.

PKO BP Ekstraklasa w sezonie 2021/22. Jak prezentują się nowości piłkarskie?

PKO BP Ekstraklasa w kampanii 2021/22 pozwala nam zahaczyć o co najmniej kilka istotnych nowości. Zbiór tych aspektów w pierwszej kolejności dotyczy samego układu tabeli. Ten sezon będzie w zestawieniu z poprzednim premierowym, w którym do gry dopuszczonych zostanie aż osiemnaście zespołów. Zarówno w kontekście ewentualnej walki o europejskie puchary, jak i o utrzymanie, musimy powiedzieć o trzech drużynach. Mistrz Polski zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a dwie pozostałe zagrają w kilku rundach Ligi Konferencji. Z kolei z ligą pożegnają się trzy ekipy z najgorszym dorobkiem punktowym.

Po kilku latach przerwy do PKO BP Ekstraklasy wraca Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Grono beniaminków uzupełnią również Górnik Łęczna oraz zwycięzca 1. Ligi – Radomiak Radom.

Jaki jest terminarz całego sezonu PKO BP Ekstraklasy?

PKO BP Ekstraklasa w tym sezonie nie powinna zaskoczyć nikogo, jeśli chodzi o sam terminarz. Odpowiednie władze powtórzyły poczynania z poprzednich lat, dzięki czemu wszystkie spotkania będziemy mogli oglądać zazwyczaj podczas czterech dni. W godzinach 18:00 oraz 20:30 w piątki, w sobotę oraz niedzielę w godzinach 15:00, 17:30 oraz 20:00, a także w poniedziałki o 18:00. Ostatni dzień zostaje jednak wykluczony, jeśli czekają nas spotkania Pucharu Polski czy mecze reprezentacyjne.

W ogólnym rozrachunku, PKO BP Ekstraklasa rozpoczęła się 23 lipca 2021 roku, a zakończy się 22 maja roku 2022. W tym czasie zaplanowano rozegranie wszystkich 34. kolejek, oczywiście bez podziału na grupę mistrzowską oraz spadkową.

PKO BP Ekstraklasa 2021/22. Gdzie oglądać mecze w transmisji online?

Mówiąc nieco szerzej o transmisji live, musimy skoncentrować się na trzech dostępnych i legalnych platformach internetowych. PKO BP Ekstraklasa w pierwszej kolejności będzie czekać na nas na stronie Player. W tej witrynie do głosu dojdzie kilka pakietów z antenami stacji CANAL+, jednak najkorzystniejszy wydaje się ten, który wykosztuje nas na równe 45 PLN na okres 30 dni.

Korzystniej, zwłaszcza finansowo, prezentuje się z kolei platforma Canal+Online. Na tej stronie dostępne są tylko i wyłącznie kanały wspomnianej stacji CANAL+. Dotyczy to także pakietu sportowego. Miesięczny dostęp do wybranych anten zaczyna się już od 20 PLN.

Stawkę z transmisją live z meczów PKO BP Ekstraklasy zamyka witryna sport.tvp.pl. Różnica w samej charakterystyce dostępu jest taka, że cała oferta jest w stu procentach darmowa, a więc nie musimy martwić się aspektami finansowymi. Minusem platformy jest jednak to, że możliwość obejrzenia skupia się tylko na jednym, wybranym przez Telewizję Polską, meczu każdej kolejki.

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze w dniach 17 - 19.09?

    Oferta transmisji live czekająca na nas przed najbliższym weekendem, musi zachęcić bardzo dużo osób. Do wyboru będziemy bowiem mieli wszystkie spotkania najciekawszych i najlepszych...

  2. Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?Live stream w internecie oraz transmisja w tv. Gdzie oglądać spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów na żywo?

    Transmisja na żywo z meczów pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów jawi się jako niezwykle atrakcyjny aspekt. W tym artykule postaramy się zatem przedstawić szczegóły dotyczące...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 10 - 12.09. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Rywalizacja między największymi klubami w Europie wróci do nas na dobre. Stanie się to podczas najbliższego weekendu, dlatego też wydaje się warte skupienie na propozycji transmisji...

PKO BP Ekstraklasa. Gdzie oglądać sezon 2021/22

Zgłoś błąd