Udostępnij:

Lazio Rzym - Atletico Madryt

  1. Piłka nożna

    Lazio Rzym Lazio Rzym vs Atletico Madryt Atletico MadrytEuropa Liga Mistrzów

Lazio Rzym
Lazio Rzym
Atletico Madryt
Atletico Madryt
- : - 19.09.2023 21:00

Oto nadchodzi mecz Lazio - Atletico Madryt. 19 września 2023 o 21:00, na Stadio Olimpico w Rzymie, obie drużyny zagrają w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24.

Lazio - Atletico Madryt, gdzie oglądać?

Mecz Lazio - Atletico Madryt zostanie transmitowany na Polsat Sport Premium 4. Alternatywnie, dla miłośników cyfrowego świata, transmisja online będzie dostępna na Canal+online i Polsat Sport Box.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja tv na żywo

Transmisję znajdziesz na kanale Polsat Sport Premium 4, dostępnym w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+ i Polsat Box Go. Aby upewnić się, czy masz dostęp do kanału, najlepiej skontaktuj się z obsługą techniczną wybranego operatora lub sprawdź pakiety oferowane przez danego operatora.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja (darmowe platformy)

Darmowa transmisja z tego meczu się nie dobędzie. Transmisje online są zarezerwowane wyłącznie dla płatnych platform streamingowych.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja online (płatne serwisy)

Canal+online

Ten serwis streamingowy oferuje pakiet "Polsat Sport Premium i Eleven Sports" za 20 złotych miesięcznie, który można dokupić jako rozszerzenie podstawowego pakietu "Canal+", dostępnego za 39 zł/miesiąc w promocyjnej cenie przez pierwsze trzy miesiące. Canal+online ma dla Ciebie ofertę – dostęp przez stronę www na komputerze czy aplikację na różnych urządzeniach jak smartfony, tablety i smart TV. Co więcej, serwis pozwala na jednoczesne korzystanie z konta przez dwóch użytkowników, więc można podzielić emocje z bliską osobą.

Polsat Box Go

Polsat Box Go oferuje "pakiet sport" za 40 zł miesięcznie. Działa zarówno na tradycyjnych komputerach przez stronę www, jak i na różnorodnych urządzeniach mobilnych oraz smart TV. A jeśli piłka nożna to sport, który łączy, to z jednego konta mogą korzystać dwie osoby, na dwóch różnych urządzeniach, równocześnie.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Lazio Rzym i Atletico Madryt. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.

Oglądaj inne spotkania z Liga Mistrzów

Polecane wydarzenia

Lazio Rzym - Atletico Madryt – kanały live stream I transmisja na żywo online

Jednym z wielu dzisiejszych wydarzeń jest Lazio Rzym - Atletico Madryt które można oglądać na żywo w TV i online przez Internet. Wydarzenie odbędzie się już wkrótce a dokładniej w dniu 19.09.2023 21:00. Wydarzenie Lazio Rzym - Atletico Madryt odbędzie się w ramach rozgrywek o nazwie Liga Mistrzów. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że to właśnie wydarzenia z dyscypliny sportowej Piłka nożna, są jednymi z najchętniej oglądanych transmisji online w Polsce. Każdego dnia kibice sportu szukają kanałów live stream i możliwości oglądania transmisji online właśnie z takich rozgrywek jak Liga Mistrzów. Nasz serwis prezentuje tylko i wyłącznie legalne sposoby śledzenia relacji i transmisji z wydarzenia Lazio Rzym - Atletico Madryt, a także innych meczów na żywo. Ponadto oferujemy listę relacji live - tekstowych i radiowych.

Sprawdź gdzie oglądać Lazio Rzym - Atletico Madryt na żywo w internecie i tv

Lazio Rzym - Atletico Madryt to jedno z dzisiejszych wydarzeń, tych które będą najchętniej oglądane na kanałach online i telewizyjnych. Fani każdego dnia szukają informacji o tym gdzie oglądać wydarzenia właśnie jak to czy inne mecze i spotkania z kategorii Liga Mistrzów. Oglądaj Lazio Rzym - Atletico Madryt na żywo legalnie w internecie online i tv dzięki legalnej transmisji za pośrednictwem kanałów live stream – płatnych i za darmo. Sprawdź pełną listę kanałów - jak i gdzie oglądać Lazio Rzym - Atletico Madryt w ramach rozgrywek Liga Mistrzów, który odbędzie się w dniu 19.09.2023 21:00. Transmisja w telewizji dostępna będzie na kanałach: %tv a w Internecie w serwisach: %online

Lazio Rzym - Atletico Madryt transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?
Lazio Rzym - Atletico Madryt transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?

Lazio Rzym - Atletico Madryt

Zgłoś błąd