Udostępnij:

Gdzie oglądać Fame MMA?

Gdzie oglądać Fame MMA?Fot. shutterstock.com

Gale mieszanych sztuk walki zyskują od lat na popularności w naszym kraju. Na początku królowały federacje zatrudniające profesjonalnych zawodników, o wysokim poziomie sportowym. Jednak w ostatnich kilku latach rynek MMA został zdominowany przez federację, w których występują zamiast profesjonalnych zawodników celebryci. Zmagania popularnych gwiazd z internetu i telewizji stały się ogromnym sukcesem. Gdzie i jak jednak oglądać zmagania swoich ulubionych gwiazd?

Transmisje Fame MMA

Wiele osób zastanawia się, czy jest dostępna transmisja fame mma za darmo. W przeciwieństwie do gal takich jak KSW to Fame jest transmitowany wyłącznie w internecie. Nie jest prowadzona żadna oficjalna transmisja w telewizji. Czy można obejrzeć galę za darmo? Niestety nie. Jeżeli chcemy korzystać z legalnych źródeł, to nie uda nam się znaleźć transmisji za darmo. Federacja miała na początku duży problem z nielegalnymi transmisjami w internecie, jednak na dzień dzisiejszy sytuacja wydaje się opanowana. Do transmitowania wydarzeń z tej federacji służy oficjalna strona. Wszystkie jednak konferencje oraz ważenie są dostępne za darmo na platformie YouTube.

Aby legalnie obejrzeć galę Fame MMA, należy nabyć licencje na oficjalnej stronie. Federacja udostępnia bowiem swoje wydarzenie w systemie pay-per-vier. Koszt wykupienia takiej licencji zależy od pakietu, jaki chcemy nabyć. Najbardziej podstawowy dostępny jest już od 24,99 zł. Pakiet z lepszą jakością i dostępem do powtórki gali można nabyć za 29,99 zł. Czasem gale można również nabyć w większym pakiecie, którego skład będzie wchodzić dostęp w najwyższej jakości do dwóch kolejnych gal. Tak było przy okazji 11 i 12 edycji.

transmisja fame mma za darmo

Gala Fame MMA

Fame MMA jest pierwszą oraz największą federacją organizującą walki celebrytów w klatce. Na rynku działają już od kilku lat, a w swojej federacji posiadają czołowych influencerów. Organizacja ta przygotowała dla nas już 12 profesjonalnych gal na, których wystąpiło kilkadziesiąt znanych nazwisk. Z każdą kolejna edycja pojawiają się nowe, coraz większe nazwiska. Federacja sięga po postacie znane w różnych środowiskach. Dzięki temu karta walk jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie.

Rekordy oglądalności

Siłą gali Fame MMA jest z pewnością to, że przyciąga do siebie wiele osób, które, na co dzień nie interesują się sportem, a szczególne sztukami walki. W momencie, gdy lubiana przez kogoś gwiazda bierze udział w takim wydarzeniu, fani chcą aktywnie śledzić jej zmagania. Dlatego właśnie Fame pobija wszelkie rekordy oglądalności. Nawet osoby śledzące dotychczas zmagania profesjonalistów mogą odnaleźć w tej organizacji coś dla siebie. Sporo czołowych zawodników z innych profesjonalnych federacji, występuje również na Fame.  Najczęściej biorą udział w zmaganiach amator kontra profesjonalista, lub w pojedynkach rozgrywanych na nieco niestandardowych zasadach. Ogromne bogactwo tej federacji sprawia, że ludzie masowo ciągną do niej, aby śledzić zmagania zawodników z różnych dziedzin życia. Wiele osób jednak sobie zadaje pytanie gdzie oglądać Fame MMA?

Autor: Adam Różański

Data opublikowania: 07.06.2022 09:23

Polecane

  1. Jak sport zmienił naszą kulturę?Jak sport zmienił naszą kulturę?

    Sport od zawsze odgrywał znaczącą rolę w kształtowaniu się wszystkich kultur na świecie. W dzisiejszych czasach - czasach internetu oraz telewizji wszystko jest na wyciągnięcie ręki....

  2. Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

    Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada...

  3. Dudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi KonferencjiDudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi Konferencji

    Rozpoczęła się 3 runda eliminacji do Ligi Konferencji UEFA. Mamy w grze dwa polskie kluby, w tym mistrza Polski, a więc Lecha Poznań. Ten poleciał i zwyciężył na Islandii mierząc się...Gdzie oglądać Fame MMA?

Zgłoś błąd