Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Słowenia – Polska?

W piątkowy wieczór (06.09.2019 r.) piłkarzy reprezentacji Polski czeka walka o kolejne punkty w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Na stadionie w Lublanie biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Słowenii. Faworytami rywalizacji są nasi zawodnicy, ale akurat wspomnienia z ostatniego wyjazdowego meczu ze Słowenią kibice mają raczej nienajlepsze (porażka 0:3 w 2009 roku). Teraz polscy fani liczą, że drużyna trenera Jerzego Brzęczka zaprezentuje się znacznie lepiej. A możliwości legalnego obejrzenia tej rywalizacji na żywo w internecie będzie kilka. Piszemy o nich w tym artykule. 


Prawa do pokazywania eliminacyjnych meczów Euro 2020 polskiej reprezentacji posiadają w naszym kraju Telewizja Polska i Cyfrowy Polsat. Dzięki temu kibice będą mogli oglądać piątkową potyczkę aż na trzech kanałach.


Mecz Słowenia – Polska w TVP 1 i TVP Sport


Telewizja Polska zaplanowała transmisję spotkania na kanałach TVP 1 i TVP Sport. W tym pierwszym przypadku przedmeczowe studio ma rozpocząć się o godzinie 20:30, a już kilka minut później ma nastąpić bezpośredni przekaz z Lublany (pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45). Dużo wcześniej, bo już od godziny 18:05 dziennikarze i zaproszeni eksperci będą dyskutować na kanale TVP Sport.


Aby móc legalnie oglądać kanały TVP 1 i TVP Sport należy posiadać do nich dostęp. Ten można uzyskać poprzez skorzystanie z platformy Player+ Box. Daje ona możliwość podłączenia anteny do dekodera i odbierania wszystkich kanałów telewizji naziemnej, wśród których znajdują się m.in. TVP 1 i TVP Sport,


        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 


Drugą polecaną przez nas możliwością jest wybranie platformy Netia. Oferuje ona różnorodne pakiety abonamentowe, które można dopasować do własnych preferencji. Bardziej szczegółowe informacje na temat kanałów oraz długości trwania umowy można znaleźć w linku poniżej.


        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w Netii 

Słowenia – Polska na Polsacie Sport


Jeśli chodzi natomiast o kanał Polsat Sport, to tam przedmeczowe studio zostało zaplanowane już na godzinę 18:00. Dziennikarze i eksperci będą mieli zatem sporo czasu, aby porozmawiać zarówno o Słowenii, jak i Polsce. Nie powinno zabraknąć korespondencji prosto ze stadionu, a komentatorzy mają zameldować się na antenie dokładnie o godzinie 20:35, czyli 10 minut przed pierwszym gwizdkiem. Po spotkaniu również zaplanowano długie studio, które ma zakończyć się dopiero po północy.


Kanał Polsat Sport można oglądać na wspomnianej już platformie Netia, po wykupieniu pakietu abonamentowego zawierającego ten właśnie kanał. 

         Oglądaj kanał Polsat Sport w Netii 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Słowenia – Polska?

Zgłoś błąd