Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią Warszawa. W pierwszej rywalizacji padł bezbramkowy remis w związku z czym obie drużyny mają podobne szanse na wywalczenie awansu do kolejnej fazy. Tak, jak przed tygodniem, polscy kibice będą mogli legalnie oglądać to spotkanie na żywo w internecie i telewizji tradycyjnej. W tym artykule piszemy o tym, jak i gdzie będzie można to zrobić. 

Podobnie, jak w przypadku pierwszej rywalizacji, prawa do transmitowania polsko-greckiej rywalizacji posiada Telewizja Polska. Środowy mecz będzie pokazywany na kanale TVP Sport. 

Mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa na żywo w TVP Sport

W środę dokładnie o godzinie 17:05 na kanale TVP Sport rozpocznie się przedmeczowe studio. Dyskusje na temat spotkania Atromitosu z Legią będą trwały przez kilkadziesiąt minut, by o godzinie 17:50 rozpoczął się bezpośredni przekaz ze stadionu w Atenach. O godzinie 18:00 powinien mieć miejsce pierwszy gwizdek sędziego. Poruszając już kwestię harmonogramu należy również wspomnieć o tym, że kibice mogą liczyć na krótkie podsumowanie spotkania po jego zakończeniu. 

Aby legalnie oglądać TVP Sport wystarczy posiadać do niego dostęp. Kanał ten znajduje się na liście kanałów tzw. telewizji naziemnej. Dostęp do niego można uzyskać m.in. decydując się na platformę Player+ Box. Pozwala ona na oglądanie TVP Sport i pozostałych kanałów telewizji naziemnej po wcześniejszym podłączeniu anteny do dekodera. 

      Oglądaj kanał TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Innym polecanym przez mecze.com rozwiązanie jest skorzystanie z oferty platformy Netia. Posiada ona pakiety abonamentowe, w których można znaleźć kanał TVP Sport. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć w linku poniżej. 

      Oglądaj kanał TVP Sport w Netii 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

Zgłoś błąd