Udostępnij:

Dlaczego obejrzeć Fame MMA?

Mieszane Sztuki Walki (MMA) to coraz bardziej popularny spoty w Polsce

Mieszane Sztuki Walki (MMA) to coraz bardziej popularny spoty w Polsce. Ich popularność jest spowodowana niesamowitymi emocjami, jakie niosą za sobą walki w tej formule. Rosnąca popularność sprawia, że na rynku jest co raz więcej federacji, które oferują taką rozrywkę. Wyjątkowy pomysł w skali świata ma organizacja FAME MMA. Sprawdź, co dlaczego warto oglądać pojedynki tej federacji, gdzie je obstawić i jak możesz je obejrzeć.

 • Co to jest MMA i dlaczego warto go oglądać?
 • Czym wyróżnia się FAME MMA?
 • Gdzie możesz obejrzeć i obstawić FAME MMA?asdasd

Co to jest MMA i dlaczego warto go oglądać?

Mieszane sztuki walki, to formuła, w której pojedynki odbywają się we wszystkich płaszczyznach. Geneza ich powstania zakłada, że zawodnicy, którzy startują w tej formule, będą mieli możliwość porównania swoich umiejętności z zawodnikami z innych kategorii. Starcia, które są prowadzone w tej formule, kojarzone są z braku zasad i dużej brutalności. Jest to bardzo krzywdząca opinia, która nie ma większego poparcia w rzeczywistości. Wszystkie federacje mają teraz regulaminy, wymagają badań lekarskich oraz zespół sędziów, którzy dbają o to, aby wszystkie zasady i reguły były przestrzegane.

Same pojedynki w formule MMA są naprawdę ekscytujące i przyciągają rzesze kibiców. Jedną z przyczyn jest fakt, że są to pojedynki, które są naprawdę ekscytujące i emocjonujące. Fakt, że walki odbywają się zarówno w stójce oraz w parterze sprawia, że każda sekunda może pociągnąć za sobie zmianę w walce i nieoczekiwane zakończenie. Możliwość sprawdzenia się przez zawodników z jednej sztuki walki z reprezentantami innych styli dodaje dodatkowego smaczku.

Czym wyróżnia się FAME MMA?

Wiele gal mieszanych sztuk walki promowało się tak zwanymi freakfightami. Są to walki celebrytów, aktorów, artystów oraz innych rozpoznawanych ludzi. Ściągało to ludzi na hale, stadiony i przed telewizory. Z drugiej strony fani tego sportu narzekali, że takie rozwiązanie obniża poziom sportowy wydarzenia oraz jego renomę.

Z innego założenia wyszli twórcy federacji Fame MMA. Boxel znany youtuber, który stoczył już tam nawet walkę, zaczął promować galę, której jest współzałożycielem. Wyróżnia ją, że walczą na niej sami youtuberzy oraz inni celebryci. Wszystkie walki mają niepowtarzalny klimat i sprawiają, że nie można oderwać się od ich oglądania.

Gdzie możesz obejrzeć i obstawić FAME MMA?

Fame MMA możesz obejrzeć kupując dostęp Pay-Per-View (PPV) na ich stronie. Pozwoli Ci to na zaznanie rozrywki bez wychodzenia z własnego domu!

Jedynym bukmacherem, który oferuje obstawianie pojedynków, jest LV BET. Jeżeli interesuje Cię Fame MMA karta walk, to możesz to sprawdzić na stronie i od razu dokonać zakładów.

Polecane

 1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

  Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

 2. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

  Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

 3. Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

  W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Dlaczego obejrzeć Fame MMA?

Mieszane Sztuki Walki (MMA) to coraz bardziej popularny spoty w Polsce
Zgłoś błąd