Udostępnij:

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka to niezwykle popularny bonus u legalnych polskich bukmacherów. Według wielu graczy jest on jednym z najatrakcyjniejszych bonusów. Znajduję się bardzo często w ofercie powitalnej bukmacherów i jego głównym celem jest zachęcenie graczy do założenia konta. Trzeba przyznać, że bonus jest niezwykle opłacalny, gdyż ubezpiecza postawiony kupon na kwotę określoną przez bukmachera. Gracz ma wtedy możliwość obstawienia nieco ryzykowniejszego zakładu, a w razie porażki otrzyma część kwoty postawionego zakładu.

Zakłady bez ryzyka u bukmacherówFot. shutterstock.com

Wielu bukmacherów przyznaje zakład bez ryzyka na różnych zasadach. Warto więc sprawdzić, która oferta jest najbardziej opłacalna dla gracza. Oprócz kwoty zakładu bez ryzyka warto sprawdzić jego ewentualny wymagany obrót, co wiąże się z poziomem trudności wypłacenia zwróconych środków.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Oferta powitalna bukmacherów to jeden z głównych czynników, który ma skłonić graczy do założenia konta. Bukmacherzy proponują wiele interesujących promocji na start. Wśród nich są darmowe zakłady, bonusy od depozytu oraz wspomniane zakłady bez ryzyka. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie, z któregoś bonusów, warto dowiedzieć się, na czym one właściwie polegają.

 • Freebet jest darmowym zakładem, który gracz otrzymuje po zarejestrowaniu swojego konta lub wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego. Darmowe zakłady, bo tak zwany jest również freebet, występują przeważnie w niższych kwotach. Nie wymagają one żadnego wkładu finansowego ze strony gracza.
 • Bonus od depozytu to określona przez bukmachera część wpłaconych środków po rejestracji. Gracz otrzymuje najczęściej 100% lub 50% wpłaconej sumy w formie bonusy do wyznaczonej kwoty maksymalnej.
 • Zakład bez ryzyka obejmuje zazwyczaj pierwszy postawiony zakład od aktywowania promocji. Gracz może wtedy obstawić zakład za określoną sumę i w razie porażki otrzymać zwrot części lub całości postawionych środków do okreslonej przez bukmachera kwoty. Bonus funkcjonuje także pod inną nazwą, co może czasem zmylić mniej doświadczonych graczy.

Zakład bez ryzyka a cashback

Czy zakład bez ryzyka to cashback? Owszem. W świecie bukmacherskim cashback jest synonimem zakładu bez ryzyka i oznacza dokładnie ten sam bonus. Obydwa określenia są tak samo popularne i stosuje się je zamiennie. Przykładem może być bukmacher, który proponuje jeden z najlepszych zakładów tego typu na rynku. Fuksiarz.pl jako bonus na start posiada cashback. Mimo wspomnianej nazwy bonus powitalny Fuksiarz to zakład bez ryzyka, który spełnia wszelkie założenia tejże promocji.  

Jak obrócić zakładem bez ryzyka?

Bardzo często zakłady bez ryzyka wymagają obrotu środków, które zostały zwrócone z tytułu bonusu. Czym dokładnie jest obrót? Jest on niezbędny, jeśli gracz chce wypłacić otrzymany zwrot na swoje konto bankowe. Musi on wtedy zagrać zakłady za określoną wielokrotność zwróconych pieniędzy. Po spełnieniu obrotu pieniądze zostają uwolnione i gracz może dokonać wypłaty na konto bankowe. Wielu bukmacherów wymaga obrotów na duże sumy, co znacznie utrudnia wypłatę środków.

Najlepszy zakład bez ryzyka

W przypadku zakładów bez ryzyka trzeba zapamiętać jedną kluczową kwestię. Najwyższa kwota takiego bonusu, wcale nie oznacza, że jest on najlepszy. Nawet najwyższy bonus objęty wielokrotnym obrotem staje się bardzo kłopotliwy do wypłaty i tak naprawdę traci swoją realną wartość. Co ciekawe niektórzy bukmacherzy w Polsce proponują w swoich ofertach cashback bez wymaganego obrotu i tym samym stanowią ścisły top, jeśli chodzi o zakłady bez ryzyka. Fuksiarz.pl ofertuje swoim klientom Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN bez żadnego obrotu. Oznacza to, że środki zwrócone za zakład mogą zostać natychmiastowo wypłacone przez gracza na konto bankowe.

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

 1. PKO BP Ekstraklasa. Gdzie oglądać sezon 2021/22PKO BP Ekstraklasa. Gdzie oglądać sezon 2021/22

  Poważne granie w sezonie 2021/22 musimy zacząć od polskiej ligi. PKO BP Ekstraklasa wróciła bowiem najszybciej, dlatego tak naprawdę nie pozostaje nam nic innego, niż oglądanie poczynań...

 2. Najskuteczniejsze systemy bukmacherskieNajskuteczniejsze systemy bukmacherskie

  Gracze zakładów bukmacherskich nieustannie szukają sposobu, który zapewni im wysokie wygrane i zysk w długofalowej perspektywie. Coraz większą popularnością cieszą się systemy bukmacherskie....

 3. Zakłady bez ryzyka u bukmacherówZakłady bez ryzyka u bukmacherów

  Zakład bez ryzyka to niezwykle popularny bonus u legalnych polskich bukmacherów. Według wielu graczy jest on jednym z najatrakcyjniejszych bonusów. Znajduję się bardzo często w ofercie...

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zgłoś błąd