Udostępnij:

Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie niedzielne starcie Manchesteru United z Chelsea Londyn. O tym, gdzie legalnie w internecie oglądać tę rywalizację oraz wszystkie inne mecze nowego sezonu podpowiadamy w niniejszym artykule. 

Mimo że z roku na rok prawa do pokazywania Premier League stają się droższe, to nie zraziło to przedstawicieli platformy nc+, którzy postawili na tym, by ta liga gościła na ich kanałach. Tak jak w poprzednich sezonach, tak i w rozgrywkach 2019/2020, to właśnie nc+ będzie pokazywała spotkania angielskiej ekstraklasy. W listopadzie 2018 roku nc+ wygrało przetarg i weszło w posiadanie wyłącznych praw do transmisji meczów Premier League w Polsce do 2022 roku. 

Gdzie na żywo obejrzeć mecz Manchester United – Chelsea Londyn? 

Spotkanie Manchesteru United z Chelsea Londyn zaplanowano na niedzielę, 11 sierpnia na godzinę 17:30. Pięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego na kanale Canal+ Sport 2 ma rozpocząć się bezpośredni przekaz  Old Trafford. Będzie to zarazem jedyna możliwość legalnego obejrzenia meczu z polskim komentarzem. Żadna inna stacja nie posiada bowiem praw do jego pokazywania. 

Aby móc legalnie oglądać nie tylko Canal+ Sport 2, ale również inne sportowe kanały platformy nc+ należy posiadać wykupiony do nich dostęp. Można to zrobić m.in. korzystając z platformy Player+. Pozwala ona na oglądanie tych kanałów zarówno w internecie, jak i w telewizji. Wystarczy wykupić pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+, który obecnie jest w promocji i kosztuje tylko 50 złotych za 30-dniowy dostęp! Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że po upływie 30 dni użytkownik nie musi decydować się na wykupienie pakietu na kolejny miesiąc. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Drugim rozwiązaniem, jakie możemy polecić jest skorzystanie z abonamentowych opcji platformy Netia. W tym przypadku należy jednak związać się umową na dłużysz okres. Szczegółowe informacje na temat pakietów, cen i promocji znajdują się w linku poniżej. 

     - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

Premier League online: plan transmisji pierwszej kolejki na kanałach nc+

Poza meczem Manchester United – Chelsea Londyn na antenach sportowych nc+ będzie można zobaczyć jeszcze kilka innych spotkań. Poniżej prezentujemy listę transmitowanych spotkań wraz z datą, godziną i kanałami na których będą pokazywane. 

1. kolejka Premier League – transmisje: 

Liverpool - Norwich City (piątek, godz. 21:00 / Canal+ Sport 2)

West Ham United - Manchester City (sobota, godz. 13:30 / Canal+ Sport 2)

Crystal Palace - Everton (sobota, godz. 16:00 / Canal+ Sport 2)

Tottenham - Aston Villa (sobota, godz. 18:30 / Canal+ Sport 2)

Burnley – Southampton (sobota, godz. 21:00 / Canal+ Sport 2)

Newcastle - Arsenal Londyn (niedziela, godz. 15:00 / Canal+)

Manchester United - Chelsea Londyn (niedziela, godz. 17:30 / Canal+ Sport)

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

Zgłoś błąd