Udostępnij:

Transmisja na żywo ze starcia Inter Mediolan - Napoli. Gdzie oglądać?

W kwestii dotyczącej tego, gdzie oglądać spotkanie Inter Mediolan - Napoli, bardzo ważną rolę odegra różnorodność. Mamy bowiem do czynienia ze świetną ofertą transmisji na żywo, ponieważ każdy z potencjalnych widzów może wybrać jedną z dwóch typów propozycji. Na pierwszym planie znajdzie się oczywiście oferta tradycyjna, w której dominuje oferta telewizyjna. Mówiąc o transmisjach live grzechem byłoby jednak pominięcie tematu sygnału nadawanego w Internecie. Poniżej prezentujemy wszystkie szczegóły dotyczące tych transmisji.

Transmisja na żywo ze starcia Inter Mediolan - Napoli. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Inter Mediolan - Napoli? Propozycja telewizyjna i internetowa

Pochylając się nieco bardziej nad kwestią transmisji meczów włoskiej Serie A, raczej nie powinniśmy być zaskoczeni. Całość oferty tradycyjnej opiera się bowiem tylko na jednej stacji telewizyjnej, która już od kilku lat może pochwalić się monopolem na tę ligę. Chodzi o właścicieli firmy Eleven Sports. Na ten mecz powinniśmy przełączyć na pierwszy kanał z tej grupy. Dobrym wsparciem jest z kolei propozycja internetowa, a dokładniej platforma Player.pl czy dwie strony całkowicie bezpłatne.

Transmisja w tv oraz w Internecie

Spotkanie Inter Mediolan - Napoli w transmisji na żywo, bardzo korzystnie jest obejrzeć na platformie Player.pl. Wszystko dlatego, że w opinii wielu w niczym nie odbiega ona od propozycji telewizyjnej. Tutaj także musimy skupić się na wyborze pakietu, ale z oczywistych względów są one zdecydowanie tańsze. Za zestaw z kanałami z grupy Eleven Sports zapłacimy już tylko 15 złotych. Cena ta dotyczy okresu miesięcznego użytkowania i dostępu do transmisji.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej Player

Stream online zupełnie za darmo

Oferta internetowa zahacza również o propozycję zupełnie darmowego oglądania meczu. Aby z tego skorzystać, musimy jednak wybrać jedną z dwóch stron: Fortuna TV lub STS TV. Obie firmy działają jednak w tym zakresie podobnie, ponieważ skupiają się na dostarczeniu sygnału po spełnieniu jednego z warunków. On dotyczy stworzenia kuponu bukmacherskiego, który będzie opierał się na zdarzeniach z sekcji live. Nie ma tutaj problemu z wyborem interesującego nas pojedynku, ponieważ jedna i druga firma dają nam pełną swobodę w tym zakresie.

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z pojedynku Legia Warszawa - Cracovia zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszystko dlatego, że jako potencjalni widzowie mamy dużą okazję do wybrania jednej z formy...

  2. Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

    W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać starcie Bayern Monachium - Chelsea, nadrzędnym obowiązkiem powinno być zahaczenie o wszystkie legalne możliwości. Już na samym początku tego...

  3. Gdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w InternecieGdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w Internecie

    Na spotkanie FC Barcelona - Napoli, temat transmisji na żywo został bardzo dobrze opracowany. Przede wszystkim, to gdzie będziemy oglądać ten pojedynek zależy wyłącznie od nas, ponieważ...Transmisja na żywo ze starcia Inter Mediolan - Napoli. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd