Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester United - Crystal Palace. Gdzie oglądać?

W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać spotkanie Manchester United - Crystal Palace, odpowiedzieć powinniśmy sobie na kilka pytań. Fundamentalne dotyczy przede wszystkim sfery samej transmisji na żywo, ponieważ nie każdy skupia się wokół jednej i tej samej transmisji. Akurat przy okazji tej rywalizacji ofert dotyczących nadawanego sygnału jest stosunkowo mało, ponieważ możemy być pewni obecności zaledwie trzech propozycji. One są jednak mocno zróżnicowane, co gwarantuje nam tylko to, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do głosu w tym zakresie dochodzą przede wszystkim możliwości telewizyjne i internetowe.

Transmisja na żywo ze spotkania Manchester United - Crystal Palace. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Manchester United - Crystal Palace? Oferta na dwa rodzaje transmisji live

Propozycja transmisji na żywo na pojedynek Manchesteru United z Crystal Palace w sposób ścisły koncentruje się wokół trzech możliwości. One są mocno zróżnicowane, ponieważ dotyczą zarówno propozycji tradycyjnej, jak i tej związanej z Internetem. To właśnie ta druga z opcji stanowi szerszą ofertę, gdyż mamy szansę skorzystać z dwóch propozycji. Swoje do ugrania ma chociażby platforma Player.pl, która oczywiście wymaga opłacenia konkretnej sumy abonamentowej. Na ten moment za jeden z kanałów z grupy CANAL+ zapłacić musimy około pięćdziesiąt złotych miesięcznie w ofercie pakietowej.

Poza tym tradycyjnie już, naprawdę dobrze wygląda oferta telewizyjna. Monopolem akurat na ten pojedynek może pochwalić się antena Canal+Now, która działa tylko wtedy, gdy przewidziano transmisję jakiegoś programu. Nie zdziwmy się więc, że na kilka dni przed spotkaniem angielskiej Premier League, nie zobaczymy nawet reklam. Kanał znajduje się w dodatkowo płatnej propozycji stacji CANAL+.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Now w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Now w telewizji internetowej Player

Transmisja w Internecie w postaci streamu online

Na samym końcu warto rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące streamu online. Zakładki bukmacherskie, czyli Fortuna TV, a także STS TV nie zakładają udostępnienia transmisji live akurat z tego pojedynku. Nie oznacza to jednak, że zostajemy z pustymi rękoma, ponieważ do głosu dojdą równie atrakcyjne możliwości bukmacherskie. Swoje do wygrania mają tutaj chociażby liczne bonusy - i to zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych klientów.

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Transmisja na żywo ze spotkania Manchester United - Crystal Palace. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd