Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Lech Poznań - Warta Poznań. Gdzie oglądać?

Spotkanie Lecha Poznań z Wartą Poznań zapowiada się naprawdę dobrze i nie tylko jeśli chodzi o sprawy czysto sportowe. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się także transmisja na żywo, ponieważ swój akces zgłoszą aż cztery firmy. Ku naszemu zadowoleniu, dzielą się one dwa rodzaje dostarczanego sygnału, dlatego też każdy powinien jasno odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie oglądać to widowisko. Będąc jeszcze bardziej konkretnym, w poniższym artykule postaramy się poruszyć to wszystko, co składa się na transmisję live w Internecie oraz w telewizji. Która z tych możliwości jest korzystniejsza?

Transmisja na żywo ze spotkania Lech Poznań - Warta Poznań. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań - Warta Poznań? Propozycja transmisji live na dwa sposoby

W kontekście transmisji live ze spotkania Lecha Poznań z Wartą Poznań, naszym obowiązkiem będzie to, by przedstawić szczegóły wszystkich legalnych propozycji. Jeśli chodzi o możliwości telewizyjne, to nasz wybór może ograniczyć się do dwóch kanałów, należących do grupy CANAL+. Za anteny Canal+ oraz Canal+Sport 3 musimy oczywiście zapłacić, aczkolwiek cena może się różnić na każdej ze stacji, a jest to spowodowane szerokością danego pakietu.

Zobacz także: PKO Ekstraklasa w Internecie na żywo

Poza propozycją tradycyjną, bardzo dobrze wygląda również oferta internetowa. W niej dominującą rolę pełnią dwie platformy - Canal+Online oraz Player.pl, które koncentrują się najmocniej na kwestiach finansowych. Pierwsza z witryn przez pierwszy miesiąc użytkowania proponuje nam jednak całkowicie darmowy dostęp. Player.pl jako lider tego rynku stawia na ciągłe uiszczanie ceny abonamentowej, a akurat na ten pojedynek musimy mieć na uwadze przede wszystkim cenę pięćdziesięciu złotych miesięcznie.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+ w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+ w telewizji internetowej Player

Stream online w Internecie - jak wygląda?

Bardzo interesująco w temacie transmisji live w Internecie wygląda także całość dotycząca darmowego streamu online. W sposób legalny zajmują się nim zakładki Fortuna TV oraz STS TV, które jednak nie przewidują dostarczania sygnału ze starcia Lecha z Wartą. Jedyną nadzieją będzie zatem to wszystko, co tworzy aspekty bukmacherskie. W nich dominuje chociażby bonus powitalny, ale także liczne promocje cykliczne.

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Transmisja na żywo ze spotkania Lech Poznań - Warta Poznań. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd