Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja ta będzie naprawdę szeroka, ponieważ na boiska wybiegną piłkarze w czterech, najsilniejszych ligach europejskich. W dalszej części tego tekstu postaramy się przedstawić szczegóły wybranych pojedynków, zwłaszcza od strony tematu szerokości danej transmisji live. Gdzie i co oglądać na żywo?

Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Fot. shutterstock.com

Transmisja na żywo z meczów 15. kolejki włoskiej Serie A. Live stream online oraz transmisja w tv

Jeśli chodzi o transmisję live, to podczas najbliższego weekendu, w czołówce ogółu możliwości znajdzie się chociażby oferta dotycząca włoskiej Serie A. My przedstawimy szczegóły tylko jednego spotkania, ale trzeba wiedzieć, że czeka nas naprawdę sporo interesujących starć. Nasz artykuł okrasi jednak mecz Juventus - Udinese. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano tutaj na niedzielę, 3 stycznia, na godzinę 20:45. Transmisja na żywo skupi się oczywiście na kanałach Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Wydaje się jednak, że live stream zgłaszający się na platformach STS TV, Fortuna TV, Player czy Canal+Online jest znacznie ciekawszą opcją.

Mecz Juventus - Udinese na żywo

Włoska Serie A. Transmisja live

14. kolejka niemieckiej Bundesligi w tv oraz w internecie. Gdzie oglądać na żywo?

Bogata propozycja transmisji na żywo na najbliższy weekend dotknie również tego, co dotyczy rozgrywek niemieckiej Bundesligi. Tutaj także powinniśmy zahaczyć o jeden pojedynek, a mianowicie o starcie Bayernu Monachium z Mainz. Sam mecz rozpocznie się w niedzielę, 3 stycznia o godzinie 18:00. Oferta transmisji live jest równie bogata - podstawą będzie obecność sygnału na kanale Eleven Sports 1, ale sporo widzów zdecyduje się również na live stream na platformach STS TV, Fortuna TV, Player oraz Canal+Online.

Rozgrywki niemieckiej Bundesligi

Transmisja na żywo ze starcia Bayern Monachium - Mainz

Transmisja live ze spotkań w 17. kolejce La Liga. Live stream w internecie oraz sygnał w tv

Analizę oferty transmisji na żywo warto oprzeć również o to, co ma nam do zaproponowania La Liga. W Hiszpanii tradycyjnie już, godnym wyróżnienia będą pojedynki dwóch zespołów. Jednym z nich jest Real Madryt, który w ten weekend ugości u siebie Celtę Vigo. Mecz ten zaplanowano na sobotę, 2 stycznia, na godzinę 21:00. Za transmisję live odpowiedzialny będzie przede wszystkim kanał Canal+Sport 2, ale także cztery platformy w internecie: Fortuna TV, STS TV, Player oraz Canal+Online.

Spotkanie Real Madryt - Celta Vigo na żywo

Mecze ligi hiszpańskiej

Drugim pojedynkiem, o którym warto wspomnieć, jest oczywiście starcie Huesca - FC Barcelona. Rywalizację tę zaplanowano na niedzielę, 3 stycznia, na godzinę 21:00. Transmisja na żywo w tym przypadku dotknie z kolei anteny Eleven Sports 1. Live stream w internecie kształtuje się jednak podobnie, ponieważ tak jak wyżej, do głosu dojdą platformy Player, Canal+Online, STS TV oraz Fortuna TV.

Huesca - FC Barcelona. Transmisja live

Rozgrywki angielskiej Premier League. Gdzie na żywo oglądać starcia 17. kolejki?

Kończąc rozważania w tym artykule, powinniśmy zahaczyć nieco mocniej o ofertę na dwa mecze w Premier League. Absolutnym hitem jest oczywiście starcie Chelsea - Manchester City. Spotkanie to rozpocznie się w niedzielę 3 stycznia, punktualnie o godzinie 17:30. Za transmisję na żywo odpowiedzialne będą trzy oferty. Podstawą stanie się oczywiście antena Canal+Sport, ale live stream na platformach Player czy Canal+Online, z wielu względów jawi się jako bardziej atrakcyjny.

Mecz Chelsea - Manchester City

Z kolei całą kolejkę numer 17, w sposób odpowiedni będą chciały zakończyć ekipy Southampton oraz Liverpoolu. Spotkanie tych drużyn zaplanowano na poniedziałek, 4 stycznia, na godzinę 21:00. Oferta transmisji live jest jednak taka sama - swoje do ugrania będzie mieć tutaj kanał Canal+Sport, a także dwie platformy internetowe - Canal+Online oraz Player.

Liga angielska na żywo

Transmisja na żywo ze starcia Southampton - Liverpool

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

    Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

  2. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja...Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

Zgłoś błąd