Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Bayern Monachium - Schalke. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z pojedynku Bayern Monachium - Schalke, ku naszemu zadowoleniu zahacza o kilka, naprawdę interesujących opcji. Przede wszystkim będziemy mieli tutaj do czynienia z ciekawą propozycją dotyczącą dwóch sposobów oglądania. To, gdzie ostatecznie będziemy oglądać to widowisko zależy oczywiście od nas, aczkolwiek naprawdę trudno jest wybrać pomiędzy możliwością telewizyjną a internetową. Poniżej przedstawiamy ogólną charakterystykę obu tych opcji, zwłaszcza jeśli chodzi o zachodzące różnice.

Transmisja na żywo z meczu Bayern Monachium - Schalke. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Bayern Monachium - Schalke? Propozycja transmisji live w Internecie oraz w tv

W kontekście rywalizacji na szczeblu Bundesligi, oferta transmisji na żywo jest mocno zachęcająca. Akurat na pojedynek inaugurujący kolejny sezon, najgorzej prezentuje się propozycja telewizyjna. Możemy bowiem postawić zaledwie na jeden kanał - Eleven Sports 1. Za dostęp do niego jesteśmy oczywiście zmuszeni zapłacić, ale ceny mogą być niskie. Zależy to jednak od szerokości danego zestawu.

Zobacz również: Bayern Monachium - Schalke w Internecie

Bardzo dobrze pod względem liczby możliwości wygląda z kolei transmisja na żywo w Internecie. Tutaj do głosu dochodzi propozycja platformy Player.pl oraz Canal+Online. Pierwsza z firm stawia na odpłatne świadczenie usługi, jednak za miesięczny okres korzystania zapłacić musimy około piętnastu złotych. Taki sam okres czasu na drugiej z witryn jest całkowicie bezpłatny.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej Player

Bezpłatny stream online w Internecie

W tym tekście istotnie ważne będzie także wspomnienie o możliwościach trzech stron bukmacherskich. Zakładki STS TV, Fortuna TV oraz Superbet TV gwarantują nam całkowicie darmowy dostęp, ale dopiero wykonaniu jednego z warunków. Opiera się on na stworzeniu kuponu bukmacherskiego z przynajmniej jednym wydarzeniem z sekcji live. Wysokość stawki na takim zakładzie zależy wyłącznie od nas.

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Gdzie na żywo oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Transmisja w tv oraz w InternecieGdzie na żywo oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Transmisja w tv oraz w Internecie

    Transmisja na żywo z pojedynku Real Sociedad - Real Madryt to doskonała propozycja dla wszystkich stęsknionych za hiszpańską La Ligą. Akurat przy okazji tego spotkania nie musimy się...

  2. Transmisja na żywo ze spotkania Lech Poznań - Warta Poznań. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Lech Poznań - Warta Poznań. Gdzie oglądać?

    Spotkanie Lecha Poznań z Wartą Poznań zapowiada się naprawdę dobrze i nie tylko jeśli chodzi o sprawy czysto sportowe. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się także transmisja na żywo, ponieważ...

  3. Gdzie na żywo oglądać mecz Chelsea - Liverpool? Transmisja w Internecie oraz w tvGdzie na żywo oglądać mecz Chelsea - Liverpool? Transmisja w Internecie oraz w tv

    Mówiąc nieco więcej o tym, jak wygląda transmisja na żywo ze spotkania Chelsea - Liverpool, naszym zadaniem będzie przede wszystkim to, by przedstawić wszystkie najważniejsze propozycje....Transmisja na żywo z meczu Bayern Monachium - Schalke. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd