Udostępnij:

Transmisja live z meczu Juventus - AS Roma. Gdzie oglądać?

W kontekście tego, gdzie oglądać mecz Juventus - AS Roma, zaproponować należy przede wszystkim konkretne opcje i alternatywy. Grupę numer jeden otwiera oczywiście transmisja na żywo w telewizji, aczkolwiek Internet przewyższa tę propozycję ze względu na szerokość nadawanego sygnału. W sposobie tradycyjnym ograniczamy się bowiem do jednej stacji telewizyjnej, choć należy mieć na uwadze to, iż opakowanie tej rywalizacji będzie naprawdę atrakcyjne. W dalszej części tego tekstu prezentujemy wszystkie dostępne na rynku opcje, wraz z ich szczegółami.

Transmisja live z meczu Juventus - AS Roma. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Juventus - AS Roma? Propozycja dotycząca dwóch sposobów

Zahaczenie o transmisję na żywo ze spotkania Juventus - AS Roma zmusza nas do przedstawienia każdej propozycji z osobna. Na pierwszy ogień musi oczywiście pójść oferta oparta na transmisji live w telewizji. Tutaj wyłączność na mecze włoskiej Serie A ma grupa Eleven Sports. Na starcie Juventusu z AS Romą właściciele tej firmy zaproponują nam antenę numer dwa. Z kolei w Internecie dominuje platforma Player.pl, która w swoich działaniach stawia na opracowanie jak najlepszych finansowo pakietów. Dużą alternatywą dla tej witryny są dwie inne strony, które działają w oparciu o bezpłatne transmisje.

Transmisja na żywo w tv oraz w Internecie

Charakterystyka strony Player.pl stanowi bardzo jasny przekaz. Właściciele tej firmy stawiają bowiem na podobne działania, co oferta telewizyjna, ponieważ tutaj także musimy zapłacić konkretne pieniądze. Na ten moment najlepiej prezentuje się tutaj propozycja jednego pakietu, gdyż wszystkie anteny z grupy Eleven Sports znajdziemy właśnie w jednym zestawie. W kwestii ceny będziemy jednak zadowoleni, ponieważ ten pakiet kosztuje zaledwie 15 złotych miesięcznie, co jest najmniejszą stawką ze wszystkich dostępnych zestawów.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 2 w telewizji internetowej Player

Darmowa transmisja live w Internecie w postaci streamu

W tym akapicie poruszymy z kolei propozycję niezwykle ciekawą, z której korzysta już coraz więcej osób. Zakładki Fortuna TV oraz STS TV proponują nam całkowicie darmowy dostęp do transmisji na żywo, oczywiście po spełnieniu jeszcze jednego warunku. Naszym zadaniem będzie stworzenie kuponu bukmacherskiego, które podstawą będą zdarzenia z sekcji live. Na takim zakładzie powinno się znaleźć przynajmniej jedno, dowolnie przez nas wybrane spotkanie.

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja live ze spotkania Legia Warszawa - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z pojedynku Legia Warszawa - Cracovia zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszystko dlatego, że jako potencjalni widzowie mamy dużą okazję do wybrania jednej z formy...

  2. Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?Bayern Monachium - Chelsea i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

    W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać starcie Bayern Monachium - Chelsea, nadrzędnym obowiązkiem powinno być zahaczenie o wszystkie legalne możliwości. Już na samym początku tego...

  3. Gdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w InternecieGdzie na żywo oglądać mecz FC Barcelona - Napoli? Oferta transmisji na żywo w tv oraz w Internecie

    Na spotkanie FC Barcelona - Napoli, temat transmisji na żywo został bardzo dobrze opracowany. Przede wszystkim, to gdzie będziemy oglądać ten pojedynek zależy wyłącznie od nas, ponieważ...Transmisja live z meczu Juventus - AS Roma. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd