Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Bologna FC - US Lecce – skrót meczu (12.04.2026)
Bologna FC
2 - 0
US Lecce
2 - 0
US Lecce
Włoska Serie A
Piłka Nożna
Stadio Renato Dall'Ara (Bologna)
Aktualizacja: 12.04.2026 20:00
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Bologna FC - US Lecce?
Spotkanie Bologna FC - US Lecce zostało rozegrane w dniu 12.04.2026 o godzinie 18:00.
Jaki był wynik meczu Bologna FC - US Lecce?
Mecz Bologna FC - US Lecce zakończył się rezultatem 2 : 0.
Aktualnościwięcej
Ronald Araujo o przyszłości w Liverpoolu: „Jest jeszcze za wcześnie”
19.10.2026; Jacek Wiórek
Gasperini przed meczem ze Slovanem: Roma nie może go zlekceważyć
19.10.2026; Jacek Wiórek
Allegri chwali Bodø/Glimt przed meczem z Napoli. „To niebezpieczny zespół”
19.10.2026; Jacek Wiórek









Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Odra Opole
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec