Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Crvena Zvezda - Lech Poznań – skrót meczu (12.08.2025)
Crvena Zvezda
1 - 1
Lech Poznań
1 - 1
Lech Poznań
Liga Mistrzów
Piłka Nożna
Aktualizacja: 12.08.2025 23:00
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Crvena Zvezda - Lech Poznań?
Spotkanie Crvena Zvezda - Lech Poznań zostało rozegrane w dniu 12.08.2025 o godzinie 21:00.
Jaki był wynik meczu Crvena Zvezda - Lech Poznań?
Mecz Crvena Zvezda - Lech Poznań zakończył się rezultatem 1 : 1.
Aktualnościwięcej
Real Madryt nadal chce Alessandro Bastoniego. Inter Mediolan żąda co najmniej 70 mln euro
27.07.2026; Jacek Wiórek
Edin Džeko blisko przedłużenia kontraktu ze Schalke 04, ma pomóc w utrzymaniu w Bundeslidze
27.07.2026; Jacek Wiórek
Bordeaux wykluczony z krajowych rozgrywek. Klub może rozpocząć sezon w szóstej lidze i grozi mu likwidacja
16.07.2026; Jacek Wiórek









-
Valencia CF
Challenger San Marino
-
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec
Korona Kielce
Cracovia
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec