Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Aston Villa - Manchester City – skrót meczu (24.10.2026)
Aston Villa
2 - 1
Manchester City
2 - 1
Manchester City
Angielska Premier League
Piłka Nożna
Villa Park (Birmingham)
Aktualizacja: 24.10.2026 15:30
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Aston Villa - Manchester City?
Spotkanie Aston Villa - Manchester City zostało rozegrane w dniu 24.10.2026 o godzinie 13:30.
Jaki był wynik meczu Aston Villa - Manchester City?
Mecz Aston Villa - Manchester City zakończył się rezultatem 2 : 1.
Aktualnościwięcej
Paderborn pokonał Hamburger SV. Rayan Philippe przesądził o zwycięstwie
24.10.2026; Michał Bosak
Nice odwróciło losy meczu z Brestem. Diouf obronił rzut karny w końcówce
24.10.2026; Michał Bosak
Kontuzja Luisa Henrique. Brazylijczyk opuści kilka meczów Interu
24.10.2026; Michał Bosak











Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Odra Opole
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec